Wybieg dla Białych Tygrysiątek – ZOO Safari w Borysewie

Baiłe tygrysy bengalskie

Jedna z największych sensacji

Białe tygrysy bengalskie to jedna z największych sensacji ZOO SAFARI BORYSEW. Właśnie u nas narodziły się pierwsze w historii tygrysie czworaczki, a kilka kolejnych miotów tych dzikich zwierząt urodzonych w ZOO przyczyniło się do znacznego powiększenia populacji białych tygrysów na świecie.

Specjalnie z myślą o młodych kotach z naszego Ogrodu Zoologicznego, w maju 2016 roku oddaliśmy do użytku nowy, komfortowy wybieg wyposażony w oczko wodne do zabaw, altanę i całoroczny domek. Wymiary wybiegu są większe niż zakładają obowiązujące nas normy unijne. Dzięki przeszkleniu zapewnia on Odwiedzającym komfortowe warunki do obserwacji tygrysków, a także ich fotografowania. To realizacja głównego hasła promocyjnego ZOO SAFARI BORYSEW – „Nigdy nie byłeś tak blisko…”.

Białe tygrysy bengalskie to jedna z największych sensacji ZOO SAFARI BORYSEW. Właśnie u nas narodziły się pierwsze na świecie tygrysie czworaczki, a kilka miotów tych dzikich zwierząt urodzonych w ZOO przyczyniło się do znacznego powiększenia populacji białych tygrysów na świecie. Specjalnie z myślą o młodych kotach urodzonych w ZOO, w 2016 roku oddaliśmy do użytku nowy, komfortowy wybieg z oczkiem wodnym oraz całorocznym domkiem dla tygrysów.

Galeria

Zobacz naszą wybieg