Wybieg dla Białych Lwiątek – ZOO Safari w Borysewie

Białe Lwy

Symbol ZOO Safari

Białe lwy stały się symbolem ZOO SAFARI BORYSEW. To dla nich przyjeżdżają do nas turyści z całej Polski, ale także z zagranicy. Kilkakrotne narodziny tych dzikich kotów stały się prawdziwą sensacją w mediach. Białe lwy są okazami tak rzadkimi, że lwiątka z Borysewa korzystnie wpłynęły także na liczebność całej ich światowej populacji.

W maju 2016 roku oddaliśmy do użytku nowy, przestronny wybieg dla młodych białych lwów. Wyposażyliśmy go w altanę oraz całoroczny domek. Zapewnia on dzikim kotom wygodną przestrzeń do życia, a Odwiedzającym daje możliwość bliskiej obserwacji zwierząt. Duże przeszklenia sprawiają, że można odnieść wrażenie, jakby lwów nie oddzielała od ludzi żadna bariera – jak głosi zresztą hasło promocyjne ZOO SAFARI BORYSEW: „Nigdy nie byłeś tak blisko”. Spotkaniom z dzikimi zwierzętami towarzyszą niewyobrażalne emocje!

Białe lwy stały się symbolem ZOO SAFARI BORYSEW. To dla ich przyjeżdżają do nas turyści z całej Polski. Kilkakrotne narodziny tych dzikich kotów stały się prawdziwą sensacją w mediach. Białe lwy są okazami tak rzadkimi, że lwiątka z Borysewa korzystnie wpłynęły także na liczebność całej ich światowej populacji. W 2016 roku oddaliśmy do użytku nowy, przestronny wybieg dla młodych białych lwów. Zapewnia im on wygodną przestrzeń do życia a Odwiedzającym daje możliwość bardzo bliskiej obserwacji tych niezwykłych zwierząt.

Galeria

Zobacz wybieg