Gastronomia - ZOO Borysew

W Zoo Borysew w jeden dzień możesz zobaczyć niemal cały zwierzęcy świat, bo nasi podopieczni pochodzą z 6 kontynentów. W przerwie swojej niezwykłej podróży, możesz skorzystać z naszych restauracji i punktów gastronomicznych. Dla naszych gości i podróżników przygotowaliśmy kilka miejsc, w których możesz cieszyć się smacznym posiłkiem i relaksem przy kawie i deserze.

Grill Bar

Przy wejściu do Zoo Borysew znajduje się Grill-Bar, do którego możesz wejść także bez biletu. Tu znajdziesz nasze propozycje obiadów dnia, pożywne zupy i ulubione przez najmłodszych zestawy dla dzieci. To tutaj możesz spróbować słodkich wypieków, kupić zimne napoje a także różnego rodzaju kawy i lody.

To także miejsce, w którym możesz posilić się spędzając czas w większej grupie. To tutaj organizowane są posiłki dla grup zorganizowanych: szkół, firm, przedszkoli. Obszerna, drewniana sala powala zjeść obiad w komfortowych warunkach, a dzięki przeszklonym ścianom możesz cieszyć się widokiem naszych zwierząt.

Restauracja w Figlarni

Restauracja w Figlarni, znajdująca się pod namiotem sferycznym, to możliwość zakupu zapiekanek w różnych wariacjach smakowych, hot-dogów i pizzy. W naszym menu znajdują się także granity w różnych smakach, napoje, donuty, lody i kawy. Tę ostatnią można wypić na naszej antresoli, jednocześnie obserwując bawiące się nas dmuchańcach dzieci.

Bar pod Aligatorem

Bar pod Aligatorem znajduje się na Świecie Wodnym. Tu można poczekać na bliskich, którzy zdecydowali się popłynąć wokół wyspy lemurów naszymi rowerkami wodnymi. Popijając kawę, jedząc lody i ciasto można napawać się widokiem lemurów katta. To także dobre, spokojne miejsce na posiłek. W naszym menu znajdują się: hamburgery, frytki, stripsy i popsy, skrzydełka, ryby, pierożki placki ziemniaczane, a także pizza oraz piwo.

Lodziarnia (obok kina 7D)

Kolejne miejsce na mapie gastronomicznej naszego zoo to lodziarnia tuż obok kina 7D. Na małym skwerku w pobliżu Minii Zoo, można usiąść przy stoliczku i spróbować włoskich lodów, zimnej granity czy kawy.

Dla naszych gości staramy się przygotowywać bogatą ofertę naszego menu. Dlatego oprócz burgerów, popularnych zapiekanek czy pizzy, można znaleźć u nas propozycje polskiej kuchni. Liczymy, ze gotowane na miejscu, świeże potrawy znajdą Państwa uznanie. Zapraszamy!

Menu

Galeria

Zobacz nasz Grill Bar

Facebook Zoo Borysew
Instagram Zoo Borysew
Youtube Zoo Borysew
Jak dojechać Zoo Borysew
Zadzwoń do Zoo Borysew