Małe Zoo - Mini Zoo Dla Dzieci Blisko Łodzi | ZOO Borysew

ZOO Borysew

Nasze prywatne ZOO

ZOO Borysew

Zwierzyniec

Nasze mini ZOO

Kolejną atrakcją ZOO Borysew jest Mini Zoo, które stworzone zostało z myślą o najmłodszych.


W założeniu chcieliśmy odpowiedzieć na naturalną u dzieci potrzebę bliskości, dać im możliwość zabawy z czworonożnymi przyjaciółmi. W tym celu dokonano wyboru spośród wyjątkowo łagodnych i cierpliwych zwierząt, które chętnie pozwalają się głaskać, dotykać i karmić. W naszym ZOO Borysew są kózki miniaturki, owieczki kameruńskie, a już niebawem króliki.


Prywatne ZOO w województwie łódzkim cieszy się niesłabnącą frekwencją. Przekonaliśmy się, że jest równie chętnie odwiedzane przez dzieci, jak i przez młodzież i dorosłych. Wniosek, że bezpośredni kontakt ze zwierzętami jest potrzebą ogólnoludzką, nie przypisaną do żadnej grupy wiekowej, nasuwa się sam.

Mały ogród zoologiczny

Małe ZOO Borysew jest najnowszą atrakcją ogrodu zoologicznego, stworzoną z myślą o najmłodszych odkrywcach. Jest to wyjątkowe miejsce pełne atrakcji, gdzie możliwe jest bliskie spotkanie dzieci ze zwierzakami w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. To niepowtarzalna okazja do obcowania z naturą i poznawania jej inaczej niż tylko z kart książek, filmów czy bajek.


Z myślą o naturalnej potrzebie dzieci do kontaktu z zwierzętami, stworzyliśmy Mini ZOO, aby dać najmłodszym gościom możliwość zabawy i nauki poprzez interakcję z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi. Wybraliśmy wyjątkowo łagodne i cierpliwe zwierzęta, które chętnie pozwalają się głaskać, dotykać i karmić. Tu znajdziemy między innymi urocze kózki miniaturki, sympatyczne owieczki kameruńskie, króliczki, a niebawem także alpaki i osiołki, które zachwycą swoim miękkim futerkiem oraz delikatnością.

Mini ZOO dla dzieci – przestrzeń pełna atrakcji

Bliskie spotkanie ze zwierzakami z małego ZOO

Szukasz miejsca na rodzinny spacer, edukacyjną wycieczkę, naukę połączoną z dobrą zabawą? Mały ogród zoologiczny to najlepszy wybór, który zapewnia:

  • bliskie spotkania ze zwierzakami – dzieci będą miały możliwość zobaczyć, dotknąć i karmić urocze kózki miniaturki oraz przyjazne owieczki kameruńskie. Nasze zwierzęta są przygotowane do kontaktów z najmłodszymi gośćmi, więc spotkanie odbędzie się w niezwykle przyjemnej atmosferze,

  • edukacyjne prezentacje – doświadczeni przewodnicy zapewnią dzieciom ciekawe i edukacyjne prezentacje na temat życia zwierząt oraz ich potrzeb. Dzieci będą miały okazję dowiedzieć się więcej o naszych podopiecznych i zrozumieć, dlaczego tak ważne jest dbanie o zwierzęta,

  • tematyczny plac zabaw – oprócz spotkań ze zwierzakami, Mini ZOO Borysew oferuje także wyjątkowy plac zabaw tematyczny, który zachęci dzieci do aktywnej zabawy i spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Nasz plac zabaw został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i radości najmłodszych gości,

  • warsztaty edukacyjne – organizujemy także warsztaty edukacyjne, podczas których dzieci mogą uczyć się o ochronie środowiska, ekologii oraz odpowiedzialnym podejściu do zwierząt. Nasze zajęcia są dostosowane do wieku i zainteresowań uczestników, zapewniając im wartościową edukację i niezapomniane doświadczenia.


Mini ZOO Borysew to idealne miejsce na rodzinne wycieczki, urodziny dla dzieci, imprezy przedszkolne oraz szkolne wyjazdy integracyjne. Zapewniamy atrakcje dla wszystkich grup wiekowych, gwarantując niezapomniane chwile spędzone w bliskim kontakcie ze zwierzętami.

Galeria

Zobacz nasze mini ZOO

Facebook Zoo Borysew
Instagram Zoo Borysew
Youtube Zoo Borysew
Jak dojechać Zoo Borysew
Zadzwoń do Zoo Borysew