W sezonie 2015 proponujemy Państwu niezapomniane emocje związane z wizytą w cinecoaster nowej generacji 5D. Widz podczas oglądania filmu czuje zapach, temperaturę, bryzę wody, powiew powietrza, bąbelki, smyranie po nogach, dotyk na plecach i w siedzisku, wibracje i zmianę pozycji, a do tego doskonałe nagłośnienie potęguje doznania.

Po prostu trzeba to zobaczyć i przeżyć bo trudno sobie to wyobrazić.

Po zakończonym zwiedzaniu ZOO Safari Borysew w województwie łódzkim, gdy jakieś zwierzę szczególnie utknie Ci w pamięci i uznasz, że chciałbyś mieć je w domu, zajrzyj do naszego sklepiku z pamiątkami, mieszczącego się tuż przy wejściu do Ogrodu Zoologicznego. 

W Zoo Safari w województwie łódzkim, zadbaliśmy również oto abyście Państwo w miłej scenerii, oszklonego Grill Baru z widokiem na Ogród Zoologiczny, mogli zjeść pyszny świeży posiłek. Serwowane przez ZOO Safari Dania są zawsze przygotowywane, od podstaw u nas, zawsze ze świeżych i regionalnych produktów. 

Kolejną atrakcją Safari ZOO jest Zwierzyniec - Mini Zoo, które stworzone zostało z myślą o najmłodszych. 

W założeniu chcieliśmy odpowiedzieć na naturalną u dzieci potrzebę bliskości, dać im możliwość zabawy z czworonożnymi przyjaciółmi. W tym celu dokonano wyboru spośród wyjątkowo łagodnych i cierpliwych zwierząt, które chętnie pozwalają się głaskać, dotykać i karmić. W naszym ZOO Safari są króliki, kózki miniaturki, owieczki kameruńskie , alpaki, świnki wietnamskie i osiołki. 

Figlarnia

Figlarnia – magiczna kraina wyzwań - od 2012 roku znajduje się w Kompleksie Namiotów Sferycznych. Miejsce to o powierzchni 1 000 m2 zachęca do różnorodnej aktywności, nie ograniczając dziecięcej fantazji i ekspresji. Dzieci mogą zmierzyć się tutaj z siedmio i dziewięciometrową zjeżdżalnią, zanurkować w basenie z piłeczkami, przejść przez pełną zaskakujących niespodzianek dmuchaną gąsienicę oraz wspiąć się na olbrzymiego Żółwia. Zabawa odbywa się zawsze pod okiem pracownika ogrodu zoologicznego. Dbamy o to by wszystkie dostępne dzieciom rodzaje aktywności były bezpieczne.