Image is not available
Image is not available
Slider


ZOO SAFARI BORYSEW jest teraz nieczynne.
Zapraszamy wiosną 2018!

Slider
Slider

Wszystkim fanom naszego fanpage’a i przyjaciołom ZOO SAFARI BORYSEW składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów i spełnienia marzeń :) Niech to będzie dla Was wspaniały rok!

W imieniu całego zespołu pracowników ZOO SAFARI BORYSEW oraz wszystkich czworonożnych i skrzydlatych mieszkańców naszego Ogrodu Zoologicznego życzymy Wam pięknych, radosnych i pełnych nadziei Świąt Bożego Narodzenia!

Te afrykańskie owce o bardzo pięknej okrywie włosowej mogłyby zyskać nazwę nie tylko „grzywiastych”, ale i „brodatych”. Bo choć faktycznie nieraz widać u nich grzywę, to dodatkowo dłuższa sierść zdobi także brodę, podgardle, sięgając aż do nóg. Zarówno samce, jak i samice posiadają rogi, choć u samców są one znacznie większe.

Podkategorie

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.