Image is not available
Image is not available
Slider


ZOO SAFARI BORYSEW jest teraz nieczynne.
Zapraszamy wiosną 2018!

Slider
Slider

28 stycznia wręczone zostały Nagrody Gospodarcze Burmistrza Poddębic „Poddębiczanki 2016”. Łącznie w 6 kategoriach nominowanych było aż 26 firm. Nasz Ogród Zoologiczny pokonał konkurencję i zdobył statuetkę w kategorii „Innowacyjna firma”! To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, ponieważ szczególnie cieszy nas fakt, że praca nad rozwijaniem ZOO SAFARI BORYSEW doceniana jest w regionie, w którym prowadzimy działalność.

Podobno przytulanie wpływa doskonale na cały organizm. Podobno wydłuża życie. Podobno sprawia, że ludzie są szczęśliwsi i zdrowsi. Ale wśród czworonożnych mieszkańców ZOO SAFARI BORYSEW też są tacy, którzy lubią się przytulać. Prawdziwymi mistrzami są pod tym względem... Pieski preriowe, czyli nieświszczuki! Bardzo często patrzymy ze wzruszeniem na troskliwość i czułość, jaką sobie okazują :)

Otrzymujemy wiele pytań, czy oferta zajęć wyjazdowych skierowana jest wyłącznie do szkół i przedszkoli. Nie tylko! Oprócz placówek edukacyjnych odwiedzamy także inne placówki i ośrodki – możemy przyjechać do domu dziecka, świetlicy, domu seniora, domu dziennego pobytu. Przyjedziemy wszędzie tam, gdzie znajdzie się grupa osób, które chcą posłuchać ciekawych opowieści o zwierzętach i spotkać się z nimi osobiście.

Podkategorie

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.