Image is not available
Image is not available
Slider


ZOO SAFARI BORYSEW jest teraz nieczynne.
Zapraszamy wiosną 2018!

Slider
Slider

Damy radę? To już ostatnie dwa dni, aby zagłosować na pana Andrzeja Pabicha. Wiemy, że tytuł dla twórcy ZOO SAFARI BORYSEW jest jednocześnie uhonorowaniem pracy, włożonej w powołanie tego Ogrodu Zoologicznego. My już zagłosowaliśmy – i Was namawiamy :) http://www.dzienniklodzki.pl/plebiscyt/karta/andrzej-pabich,38276,1666556,t,id,kid.html#glosuj 

Jeśli odwiedzaliście naszą stronę internetową , być może zauważyliście, że obraz z kamery u białych lwiątek jest niedostępny. Niestety, mamy awarię sprzętową :( Oczywiście w żadnym razie nie podejrzewamy lwiątek o to, by maczały łapki w zepsuciu kamery ;)

Z tej okazji składamy najlepsze życzenia wszystkim Waszym domowym Mruczusiom :) A jednocześnie przypominamy, że białe lwy i białe tygrysy to też koty. I czasem – mimo potężnych pazurów, ostrych zębów i wagi przekraczającej 200 kilogramów – bardzo przypominają te przymilne kotki, które wylegują się na Waszych kaloryferach, fotelach czy łóżkach...

To dzięki Waszym głosom twórca ZOO SAFARI BORYSEW może otrzymać zaszczytny tytuł „Człowieka Roku 2016” w naszym regionie :) Zachęcamy Was do oddawania głosów poprzez Facebooka lub SMS. Szczegółowe informacje znajdziecie pod adresem: http://www.dzienniklodzki.pl/plebiscyt/czlowiek-roku-2016-powiatu-poddebickiego,38276,t,id.html 

Podkategorie

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.