Image is not available
Image is not available
Slider


ZOO SAFARI BORYSEW jest teraz nieczynne.
Zapraszamy wiosną 2018!

Slider
Slider

Ze względu na fakt, że w tym roku ZOO SAFARI BORYSEW otwarte zostało nieco wcześniej, zapraszamy Was do zabawy. Przyjedźcie do nas i zróbcie zdjęcia, na których pokażecie, jakie oznaki wiosny udało się Wam znaleźć w ZOO. A może chcielibyście także pochwalić się ciekawymi fotografiami wykonanymi w Waszej okolicy – w ogródkach, na ulicach, w lesie, na łące?

Zanim w ZOO SAFARI BORYSEW rozpocznie się kolejny sezon, chętnie odwiedzimy Was w szkole lub przedszkolu :) Temat zajęć możecie wybrać sami – w ofercie coś dla siebie znajdą zarówno przedszkolaki, jak i uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów czy liceów. Napiszcie do nas, a wyślemy szczegółową propozycję: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podkategorie

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.