UWAGA !!!

OD 15.09.2017 OGRÓD ZOOLOGICZNY ZOO SAFARI BORYSEW
CZYNNY CODZIENNIE W GODZINACH 10.00 – 17.00.

Image is not available
Image is not available
Slider

26 HEKTARÓW - 600 ZWIERZĄT - 90 GATUNKÓW

Slider

KAMERY NA ŻYWO

Slider

Film

Papugi w ZOOW tym tygodniu organizujemy w ZOO SAFARI BORYSEW Ptasi Weekend. Główną atrakcją imprezy będzie spotkanie oko w oko z naszymi Papugami i udział w ich pokazowym karmieniu! Tę niepowtarzalną przygodę możecie wygrać w rodzinnej grze pod tajemniczym tytułem „Ptasie radio”.

Chcecie poznać szczegóły? Odwiedźcie nas w weekend Emotikon smile

A co oprócz gry? Jak zawsze możecie skorzystać z malowania twarzy. Na osoby, które lubią samodzielnie coś tworzyć i kreować, czekają natomiast warsztaty plastyczne ze skrzydlatym motywem przewodnim: papugami.

Zapraszamy!

 

Foka zdjęcia

Tropikalny upał sprawia, że najchętniej nie wychodziłoby się z wody... Aż zazdrościmy naszej ulubionej foce, że może do woli i bez ograniczeń pływać sobie – a do tego wszyscy się nią zachwycają!
Ale na horyzoncie już weekend – i to będzie Wodny Weekend w ZOO SAFARI BORYSEW.A w cotygodniowej Grze Rodzinnej będziecie mogli wygrać właśnie osobiste spotkanie z foką: weźmiecie udział w pokazowym karmieniu i pamiątkowej sesji zdjęciowej. Co powiecie na selfie z foką? :D 

Zwierzęta ZOO safariTym razem nie urodził się, a przyjechał do nas.

Nie pochodzi z Ogrodu Zoologicznego, a z... cyrku.

W ZOO SAFARI BORYSEW zyska własny, przestronny wybieg, pełną swobodę, zero tresury i – jesteśmy tego pewni – wielką sympatię wśród Zwiedzających.

Poznajcie 9-miesięcznego niedźwiedzia brunatnego, który jest pierwszym przedstawicielem niedźwiedzi w historii naszego ZOO:)

Koczkodany

Trzy samice Koczkodana Białogardłego przyjechały do nas z ZOO w Hanowerze i zostaną na stałe :) Ich wybieg znajdziecie w pobliżu mieszkania Mangaby Zwyczajnej oraz Lemurów Brązowych Białogłowych. 

Całe sąsiedztwo jest tak zwariowane, że w tej części ZOO SAFARI BORYSEW można spędzić cały dzień, a i tak ani koczkodanom, ani mangabie i lemurom nie wyczerpią się w tym czasie pomysły do psot... ;)

Podkategorie

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.