Image is not available
Image is not available
Slider


ZOO SAFARI BORYSEW jest teraz nieczynne.
Zapraszamy wiosną 2018!

Slider
Slider

Atrakcje ZOO

Mamy już dla Was program atrakcji na Weekend Afrykański. Gwiazdami imprezy będą żyrafy siatkowane – to właśnie z nimi spotkacie się, jeśli wygracie Grę Plenerową. A co jeszcze wydarzy się w ZOO? Weźmiecie udział w warsztatach plastycznych, podczas których będziecie mogli zaprezentować swoje talenty artystyczne. O Waszą kondycję zadbają za to animatorzy gier i zabaw sportowych (oczywiście z nagrodami!).

Atrakcje ZOO…to w ZOO SAFARI BORYSEW startujemy z Weekendami Tematycznymi :D Pierwszy raz zorganizowaliśmy je w ubiegłym roku. Wówczas byliście nimi zachwyceni! Dlatego w tym roku także chcemy sprawić Wam radość i w lipcu oraz sierpniu zabrać Was w podróż po fascynującym świecie zwierząt. Dziś zdradzimy tylko, że już w najbliższą sobotę i niedzielę ogłaszamy Weekend Afrykański. Szczegóły podamy jutro! Zaglądajcie na nasz fp.

Z okazji Dnia Ojca - wszystkim tatom składamy najserdeczniejsze życzenia.  Dużo zdrowia, spokoju, wytrwałości, uśmiechu a przede wszystkim radości i satysfakcji z bycia tatą :)

Imprezy w ZOO

Podkategorie

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.