Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
Slider
Slider

KAMERY NA ŻYWO

Slider

ZOO SAFARI BORYSEW – Nigdy nie byłeś tak blisko


     ZOO SAFARI BORYSEW to wyjątkowy prywatny - rodzinny Ogród Zoologiczny z wizją wielopokoleniowej działalności, w którym dzikie zwierzęta z całego świata masz na wyciągnięcie ręki. Dzięki sensacji, jaką niewątpliwe były jedyne w Polsce narodziny białych lwów w 2014 roku, pisały o nas media na całym świecie – między innymi „The New York Times”, „The Washington Post” oraz „The Guardian. Rzadkie, chronione gatunki zwierząt, doskonale zaaranżowana przestrzeń i wyjątkowa atmosfera tego miejsca nieustannie przyciągają do nas rzesze turystów.

     Ogromne zaangażowanie całego zespołu sprawia, że ZOO SAFARI BORYSEW jest jedną z najprężniej rozwijających się atrakcji turystycznych w Polsce. Przez Regionalną Organizację Turystyczną zostało uznane za Najlepszy Produkt Turystyczny 2017. Otrzymało także wiele innych nagród i wyróżnień.

Oko w oko z dziką przyrodą.

     To niezwykłe miejsce powstało w malowniczej dolinie Neru, koło Poddębic w woj. łódzkim. Na 25 hektarach przestronnych wybiegów żyje 500 osobników, 90 egzotycznych gatunków z 5 kontynentów! Największą atrakcją są białe lwy i białe tygrysy bengalskie. Niezwykle precyzyjny dobór genetyczny, prawidłowa suplementacja oraz bardzo dobre warunki bytowe przyczyniły się do ogromnego sukcesu jakim może się pochwalić Ogród Zoologiczny Zoo Safari Borysew, czyli – 15% wzrostu populacji białych lwów i białych tygrysów na świecie.

Nasze nagrody

- Najlepszy Produkt Turystyczny 2017 - Regionalna Organizacja Turystyczna
- Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Łódzkiego 2009 - nagroda od łódzkiej Organizacji Turystycznej
- Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Łódzkiego 2011- nagroda od łódzkiej Organizacji Turystycznej
- OD MINISTRA SPORTU I TURYSTKI - HONOROWA ODZNAKA ZA ZASŁUGI DLA TURYSTYKI DLA PANA ANDRZEJA PABICHA
- PAN ANDRZEJ PABICH LAUREAT PLEBISCYTU "OSOBOWOŚĆ ROKU 2016"
- PAN ANDRZEJ PABICH ZAŁOŻYCIEL ZOO SAFARI BORYSEW TWÓRCA LUKSUSOWEJ MARKI ROKU 2016 W POLSCE
- CZŁOWIEK ROKU 2016 POWIATU PODDĘBICKIEGO
- NAGRODA GOSPODARCZA BURMISTRZA PODDĘBIC "PODDĘBICZANKI 2016" - WYRÓŻNIENIE W KATEGORII INNOWACYJNA FIRMA
- ODZNAKA DLA PANA ANDRZEJA PABICHA "PRZYJACIEL POLSKICH DZIECI"
- ANDRZEJ PABICH NOMINOWANY DO "OPTYMISTA ROKU 2017"

Zwierzęciem Tygodnia zostaje dziś… Żółw żabuti leśny!

Zwierzęciem Tygodnia zostaje dziś… Żółw żabuti leśny!Wybór akurat tego gada do naszego cyklu nie jest przypadkowy. W ubiegłym tygodniu, a dokładniej 23 maja, przypadał bowiem Światowy Dzień Żółwi.Nasz bohater jest bardzo efektownym przedstawicielem gromady gadów. Jego czarny pancerz pokrywają żółte plamki, dodatkowo cętki widoczne są także na głowie i nogach. Żabuti należy do zwierząt długowiecznych – może żyć nawet 80 lat!Zobaczcie, jak pozował nam do zdjęć A po więcej informacji zajrzyjcie tutaj: https://zoosafari.com.pl/ameryka-poludnio…/zolw-zabuti-lesny

Zwierzęciem Tygodnia zostaje… Serwal!

Zwierzęciem Tygodnia zostaje… Serwal!Możecie spotkać go nie tylko w ZOO – jego krzyżówka z kotem domowym, tzw. Savannah, jest bowiem zwierzęciem uwielbianym przez hodowców. W naszym Ogrodzie Zoologicznym spotkacie jednak wyłącznie dzikie serwale.Najdoskonalej rozwinięty zmysł tego kota to słuch, ale nie jest on jego jedyną zaletą. Serwale wyróżniają się bowiem także zwinnością....Zobacz więcej

NASZE ATRAKCJE
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider
Image is not available

OFERTA DLA FIRM

W ZOO SAFARI BORYSEW od wielu lat współpracujemy z przedsiębiorcami. Firmy organizują spotkania integracyjne na terenie Ogrodu Zoologicznego. Dostarczamy im również vouchery rodzinne dla pracowników – to atrakcyjne benefity pozapłacowe.

Image is not available

Oferta wyjazdowa

Poza sezonem otwarcia ZOO SAFARI BORYSEW, między listopadem a marcem, odwiedzamy szkoły, przedszkola, domy dziecka i inne placówki edukacyjne oraz opiekuńcze. Organizujemy dla nich ciekawe zajęcia biologiczne z udziałem żywych zwierząt.

Image is not available

Zajęcia w ZOO

Na terenie ZOO SAFARI BORYSEW funkcjonują dwie komfortowo wyposażone sale edukacyjne. Organizujemy w nich zajęcia dla dzieci i młodzieży. Korzystamy z interaktywnych pomocy naukowych, prezentujemy eksponaty, a także żywe okazy zwierząt.

Arrow
Arrow
Slider
Slider