Pamiętajcie, że Ogród Zoologiczny jest cały czas otwarty dla zwiedzających.
Zapraszamy na jesienne spacery w godzinach 10.00 - 17.00.

Przypominamy, że Polska Organizacja Turystyczna ogłosiła konkurs „Certyfikat Internautów 2017”. Możecie sprawić, by to właśnie ZOO SAFARI BORYSEW otrzymało to zaszczytne wyróżnienie. Szansę na Certyfikat ma tylko jedna atrakcja z każdego województwa, zatem reprezentujemy całe województwo łódzkie :)

Wiemy, że zawsze mogliśmy na Was polegać! Wierzymy, że i tym razem zechcecie wesprzeć nas swoim głosem:

ODDAJ GŁOS

Dziękujemy Panu Burmistrzowi Piotrowi Sęczkowskiemu za odnotowanie naszego Ogrodu Zoologicznego w prezentacji „Gmina na 6. Poddębice 360'”.

Wypowiedź o ZOO zaczyna się ok. 2:50.

Na co dzień działamy w skali ogólnopolskiej, a nawet międzynarodowej – do Borysewa przyjeżdżają turyści z całej Polski i z zagranicy. Ponadto wspieramy ginące gatunki zwierząt, więc przyczyniamy się do powiększania ich populacji na świecie. Ale zawsze pamiętamy o tym, że nasze osiągnięcia nie byłyby możliwe, gdyby nie sprzyjające warunki regionie, w którym funkcjonuje ZOO SAFARI BORYSEW.

Jesteśmy bardzo mocno związani z Gminą Poddębice, działamy też na rzecz lokalnej społeczności i zawsze otrzymujemy od Was potężną motywację do dalszej pracy.

Pogoda w tym roku naprawdę nas rozpieszcza i z niekłamaną radością odwlekamy decyzję o zakończeniu sezonu 2017. Dlatego, choć to już listopad, cały czas ZAPRASZAMY WAS DO ODWIEDZANIA ZOO!

To może być już ostatni moment na spacer po naszym Ogrodzie Zoologicznym w tym sezonie, więc warto się pospieszyć Jednocześnie informujemy, że jutro (tj. 11 listopada) Ogród Zoologiczny jest czynny w godzinach 10.00 - 17.00. Serdecznie zapraszamy !!!!

Zapraszamy wszystkich do głosowania na Ogród Zoologiczny Zoo Safari Borysew w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej o Certyfikat Internautów na najlepszy produkt turystyczny.
Informacje jak głosować znajdziecie poniżej - wszystko w Waszych rękach

ODDAJ GŁOS