Image is not available
Image is not available
Slider


ZOO SAFARI BORYSEW jest teraz nieczynne.
Zapraszamy wiosną 2018!

Slider
Slider

Już dziś zaczynamy odliczać dni do wiosny, a tym samym do nowego sezonu w ZOO SAFARI BORYSEW. I bardzo, bardzo zależy nam na tym, aby popularność Ogrodu Zoologicznego systematycznie rosła. Dlatego prosimy Was o oddanie głosu w plebiscycie portalu Dzieckowpodrozy.pl, w którym mieliśmy zaszczyt się znaleźć.

Jeśli jesteście fanami ZOO SAFARI BORYSEW i chcielibyście, aby to właśnie nasze ZOO uzyskało Certyfikat „Najlepsza rodzinna atrakcja 2018”, zagłosujcie na nas poprzez Facebooka! W przedsylwestrowym szaleństwie mógł zniknąć link do plebiscytu, dlatego przypominamy go poniżej:

https://www.dzieckowpodrozy.pl/ranking-najlepsze-atrakcje-…/

Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane dotychczas głosy! 

Wszystkiego Najlepszego. Wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku Życzy Zarząd oraz współpracownicy Zoo Safari Borysew 

Jak co roku część mieszkańcow ZOO SAFARI BORYSEW wyjechało do żywej szopki ustawionej obok kompleksu Termy Uniejów. W Mikołajki szopka została poświęcona. Jeśli chcecie spotkać się z naszymi zwierzętami, zapraszamy do Uniejowa  Zwłaszcza dla najmłodszych jest to wielkie przeżycie!

 

Ranking najlepszych atrakcji dla dzieci w Polsce właśnie wystartował na portalu "Dziecko w podróży", w TOP 50 nominowanych znalazł się również nasz Ogród Zoologiczny ;-) Jak zwykle w takich sytuacjach liczymy na Was - naszych gości. Zachęcamy do głosowania pod linkiem:

ZAGŁOSUJ TUTAJ

Podkategorie

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.