Bilety do Zoo -20%
PROMOCJA
PROMOCJA
ŚWIĄTECZNA
ŚWIĄTECZNA
Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
Slider
Slider

SZANOWNI GOŚCIE UPRZEJMIE INFORMUJEMY
IŻ Z DNIEM DZISIEJSZYM OGŁASZAMY SEZON 2018 ZA ZAMKNIĘTY

ZAPRASZAMY JUŻ OD MARCA 2019

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY ŻE WKRÓTCE URUCHOMIMY SPRZEDAŻ BILETÓW ONLINE
NA SEZON 2019 W PROMOCYJNYCH CENACH


Dziś przedstawiamy Wam....maleńkie tamarynki białoczube. Mają zaledwie tydzień i skradły serca całej załogi Zoo Safari

Dziś przedstawiamy Wam....maleńkie tamarynki białoczube. Mają zaledwie tydzień i skradły serca całej załogi Zoo Safari  Maluszki pozostają pod czujną i troskliwą opieką obojga rodziców. 
Zapraszamy Was serdecznie do oglądania ich na żywo w najbliższy weekend (tamarynki mieszkają w budynku gadziarni) i przypominamy, że Ogród Zoologiczny jest otwart codziennie w godzinach 10.00 - 18.00.

 

Podkategorie

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.

NASZE ATRAKCJE
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider
Image is not available

OFERTA DLA FIRM

W ZOO SAFARI BORYSEW od wielu lat współpracujemy z przedsiębiorcami. Firmy organizują spotkania integracyjne na terenie Ogrodu Zoologicznego. Dostarczamy im również vouchery rodzinne dla pracowników – to atrakcyjne benefity pozapłacowe.

Image is not available

Oferta wyjazdowa

Poza sezonem otwarcia ZOO SAFARI BORYSEW, między listopadem a marcem, odwiedzamy szkoły, przedszkola, domy dziecka i inne placówki edukacyjne oraz opiekuńcze. Organizujemy dla nich ciekawe zajęcia biologiczne z udziałem żywych zwierząt.

Image is not available

Zajęcia w ZOO

Na terenie ZOO SAFARI BORYSEW funkcjonują dwie komfortowo wyposażone sale edukacyjne. Organizujemy w nich zajęcia dla dzieci i młodzieży. Korzystamy z interaktywnych pomocy naukowych, prezentujemy eksponaty, a także żywe okazy zwierząt.

Arrow
Arrow
Slider
Slider