UWAGA !!!

OD 15.09.2017 OGRÓD ZOOLOGICZNY ZOO SAFARI BORYSEW
CZYNNY CODZIENNIE W GODZINACH 10.00 – 17.00.

Image is not available
Image is not available
Slider

26 HEKTARÓW - 600 ZWIERZĄT - 90 GATUNKÓW

Slider

KAMERY NA ŻYWO

Slider

Film

Przypominamy, że od ubiegłego tygodnia możecie zobaczyć w ZOO SAFARI BORYSEW nowych mieszkańców – parę pelikanów. A jak zawsze czekają na Was ulubione atrakcje: pokazowe karmienia, Mini ZOO, Figlarnie , ZOO-Kolejki, jazda na kucykach czy też Akcelerator Emocji!
Przyjeżdżając do nas na pewno też nie będziecie głodni .
Grill bar i lunch zaprasza na pyszne dania : obiadowe , z grilla , oraz przekąski itp.

Zawsze w pełni angażujemy się w opiekę nad mieszkającymi u nas zwierzętami. Poświęcamy im cały nasz czas, uwagę, osobiście się do nich przywiązujemy. ZOO SAFARI BORYSEW stało się słynne na cały świat dzięki narodzinom 4 miotów białych lwów i 6 miotów białych tygrysów. Wszystkie porody przebiegały bez komplikacji. Gdy pierwsze białe lwy i pierwsze białe tygrysy zostały odrzucone przez matki (co zdarza się samicom po pierwszym porodzie), ich wykarmieniem i wychowaniem zajęli się profesjonalnie zarówno opiekunowie, jak i sami właściciele ZOO. 

Podkategorie

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.