Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Dla szkół i firm

ZOO Safari - oferta wyjazdowa

W okresie od listopada do marca nasi edukatorzy przyjeżdżają do placówek edukacyjnych, by przeprowadzić lekcje z udziałem dzikich zwierząt: szynszyli, żółwia, agamy brodatej, jeżyków z Madagaskaru lub ślimaków afrykańskich. Zwierzęta w nich uczestniczące są oswojone, przygotowane do pracy z grupami dzieci i przyjaźnie nastawione, dlatego też nie stwarzają żadnego zagrożenia dla uczestników i same nie stresują się tym spotkaniem. Konkretny temat zajęć edukacyjnych ustalamy z opiekunem grupy podczas omawiania spotkania. Zajęcia trwają 45 min. a zadaniem edukatora jest ciekawe przedstawienie przywiezionych na lekcje zwierząt, dyskusja z grupą i umożliwienie dzieciom bezpośredniego kontaktu z ich zwierzęcymi "Gośćmi". Zajęcia dopasowane są zawsze do wieku dzieci: mogą odbywać się zarówno u przedszkolaków jak i u młodzieży starszych klas szkół podstawowych.

Czytaj więcej...

GRUPY ZORGANIZOWANE - CENNIK NA SEZON 2019

 

 

CENNIK DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH:

Bilet wstępu dla grup zorganizowanych - 26 zł/os - uprawnia do wstępu na teren Ogrodu Zoologicznego oraz udziału w pokazowych karmieniach zwierząt

Pakiet biletowy I (dotyczy wyłącznie grup zorganizowanych) - 33 zł/os - proponowany pakiet obejmuje: bilet wstępu + lektor + kolejka .

Pakiet biletowy II (dotyczy wyłącznie grup zorganizowanych) - 58 zł/os.- proponowany pakiet obejmuje: bilet wstępu, zwiedzanie piesze z przewodnikiem, przejażdżkę na kucyku, wstęp do Figlarni, zajęcia edukacyjne )

Pakiet biletowy III (dotyczy wyłącznie grup zorganizowanych) - 61 zł/os.- proponowany pakiet obejmuje: bilet wstępu, lektora, kolejkę, przejażdżkę na kucyku, wstęp do Figlarni, zajęcia edukacyjne)

POZOSTAŁE ATRAKCJE:

1. Zajęcia praktyczne - 4 zł/os.
2. Zabawa w figlarni - 12 zł/os.
3. Przejażdżka kucykiem - 7 zł/os
4. Przewodnik pieszy - 8 zł/os
5. Przejazd kolejką - 5zł/os
6. Lektor w kolejce - 4 zł/os.
7. Zajęcia edukacyjne - 10 zł/os
8. Ognisko: 12 zł/os.

Cena ogniska obejmuje pełną obsługę techniczną (przygotowanie, rozpalenie, dozór), kiełbaski, pieczywo i dodatki dla każdego z uczestników

ZESTAWY OBIADOWE DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH (zamówienie dla całej grupy jest jednakowe)

Zestaw I - cena 18zł (Bez zupy: 14,00 zł)
I Danie: Pomidorowa z makaronem
II Danie: Filet drobiowy w jajku/schab/udko + frytki/ziemniaki pieczone/ziemniaki z wody + surówka z marchwi / buraczki /surówka z kapusty (do wyboru) + kompot

Zestaw II - cena 18 zł (Bez zupy: 14,00) I Danie: Pomidorowa z makaronem
II Danie: Nugetsy z frytkami + surówka z marchwi / buraczki /surówka z kapusty (do wyboru) + kompot

ZOO Safari – oferta dla firm

ZOO oferta dla firmZOO Safari Borysew, jako nowoczesny Ogród Zoologiczny w województwie łódzkim, przygotował dla Państwa firmy bilety, oznaczone specjalnym hologramem, które pełnią funkcję bonów podarunkowych. Wszystkich Pracodawców, chcących zrobić wartościowy prezent swojemu zespołowi, zachęcamy do zakupów wejściówek do naszego ZOO Safari. Proponujemy bilety zarówno pojedyncze, jak i dla całych rodzin. Właściciel bonu sam wybierze sobie najdogodniejszy termin odwiedzenia ZOO Safari Borysew. 

Wolny czas spędzony w naszym Ogrodzie Zoologicznym zarówno podczas zwiedzania, jak i bezpośredniego obcowania ze zwierzętami drapieżnymi to najlepszy relaks, rozrywka i wypoczynek, który zaowocuje lepszym samopoczuciem oraz bardziej wydajną pracą Państwa Pracowników. 

Na życzenie firm organizujemy również eventy, spotkania integracyjne połączone ze świetną rozrywką, co pozwoli zintegrować pracowników. Niewątpliwie będzie to miła i bardzo oryginalna niespodzianka. 

Zapraszamy!