ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

gang albani zoo safariFanom nie musimy przedstawiać ani zespołu, ani jego współzałożyciela – Roberta Mączyńskiego  :) Jednak tym naszym wielbicielom, którzy „Gangu Albanii” nie mieli okazji słuchać wspomnimy tylko, że otrzymał on Platynową Płytę za pierwszy album, a to oznacza, że sprzedała się ona w nakładzie co najmniej 30 tys. egzemplarzy.

Robert M. był pod ogromnym wrażeniem ZOO SAFARI BORYSEW. Cieszymy się i dziękujemy za sympatyczne odwiedziny!

Maciej Lampe w ZOO safariKoszykarze FC Barcelony przyjechali do Polski na ślub kolegi z drużyny – Macieja Lampe. Jedną a atrakcji wesela były odwiedziny w ZOO SAFARI BORYSEW :) Państwo Młodzi wraz z gośćmi spędzili kilka przesympatycznych godzin na zwiedzaniu, spotkaniach oko w oko z mieszkańcami naszego ZOO, bardzo chętnie wzięli udział także w karmieniach zwierząt.

Później wszyscy zgromadzili się na kilka godzin w Grill Barze na pysznym obiedzie z regionalnych specjałów, a na zakończenie pobytu wpisali się do pamiątkowej kroniki.

Państwu Młodym składamy najlepsze życzenia, a wszystkim naszym Gościom dziękujemy za odwiedziny!

Ebi Smolarek w ZOO SAFARI BORYSEWTak, wzrok Was nie myli!!! W zeszły czwartek ZOO SAFARI BORYSEW odwiedził Euzebiusz Smolarek – były piłkarz reprezentacji Polski oraz m.in. Borussii Dortmund. Spacer po naszym Ogrodzie Zoologicznym był dla słynnego „Ebiego” równie fantastycznym przeżyciem, co dla naszej ekipy, która miała zaszczyt towarzyszyć gwieździe sportu w zwiedzaniu. Obok oglądania tygrysów na wybiegu – nietypowo, bo z góry – pan Euzebiusz znalazł czas także na spotkanie z żyrafą, odwiedziny u foki Dawida i innych mieszkańców ZOO. Koniecznie zobaczcie naszą fotorelację :)