Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Narodziny w ZOO

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

Uwaga "czarna owca" ;)

Owca racka zdjęcia

W rodzinie Zoo Safari pojawiła się ... "czarna owca" ;) Ten przesłodki maluszek to owieczka racka śruboroga, która przyszła na świat 10 lutego. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć;)

Czytaj więcej...

Witamy na świecie młode zebu karłowate

Zebu

Rok 2016 w naszym Ogrodzie obfituje w narodziny młodych. Już w kwietniu na większości wybiegów będziecie mogli podziwiać maluszki wraz z rodzinami. Tym razem powiększyło nam się stado zebu, to gatunek bydła, który towarzyszy człowiekowi od czasów starożytnych ( został udomowiony przed tysiącami lat w Indiach). Zoo Safari wita na świecie.

Czytaj więcej...

RODZINA NASZYCH MANDRYLI ZNÓW SIĘ POWIĘKSZYŁA!!!

Mandryle

Kilka dni temu powitaliśmy na świecie następnego noworodka, jest to małpka - mandryl. Stado mandryli liczy już 10 osobników, w tym dwa maluszki. Maleństwo cały czas przebywa w objęciach swojej mamy. Udało nam się specjalnie dla Was zrobić kilka zdjęć. Zobaczcie, jak wygląda szczęśliwa rodzinka.

Czytaj więcej...