Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Narodziny w ZOO

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

WIELKA RADOŚĆ W ZOO SAFARI BORYSEW

Białe lwy zdjęcia18 października w Zoo Safari Borysew przyszły na Świat niezwykle rzadkie Białe Lwy. Poród był bardzo wyczerpujący zarówno dla samicy - AZIRY - jak i dla maluszków. Dwa młode Białe Lewki przyszły na świat o godzinie 18:30 i 19:15. Samica, wyczerpana porodem, nie podjęła karmienia młodych. Kociaki zostały oddzielone od matki i obecnie znajdują się na sztucznym odchowie.

Czytaj więcej...

Nowonarodzone zwierzęta w ZOO Safari

Zwierzęta w ZOO safariW ostatnim czasie w Zoo Safari Borysew przyszły na Świat cztery antylopy:

dwie młode Gnu brunatne, Kob liczi oraz Niala grzywiasta. Zachęcamy do przyjazdu do Zoo Safari. Ogród czynny jest codziennie od godziny 9:00 do 19:00. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej...

Zoo Safari Borysew wita na świecie osiołka i owieczki rackie

Zwierzęta w ZOO safariW Borysewie wiosnę czuć pełną parą. Najświeższe nowiny z Zoo Safari Borysew donoszą, że rozrosło się nasze królestwo zwierząt. Na ten moment wiadomo, że urodziło się 5 a na pewno za chwilę będzie 6 owiec rackich. To stara rasa o unikatowych, długich i skręconych rogach oraz obfitej i polokowanej okrywie wełnistej. Powiększyła się również rodzina osłów. Maluchy bawią się w swoich boksach razem z rodzicami i rodzeństwem, Nie można oderwać od nich wzroku. 

Czytaj więcej...