Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Kartka z kalendarza

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.

Kartka z kalendarza:2014 rok i nominacja do nagrody dla p.Andrzeja Pabicha

Założyciel ZOO SAFARI BORYSEWW lipcu 2014 roku p. Andrzej Pabich otrzymał nominację magazynu „Osobowości i sukcesy” do tytułu „Osobowość roku 2014”. To zaszczytne wyróżnienie było wstępem do plebiscytu, który trwał przez całe wakacje i zakończył się we wrześniu 2014 r. Tuż po ogłoszeniu nominacji, na łamach magazynu „Osobowości sukcesy” ukazał się duży artykuł, prezentujący postać p. Andrzeja Pabicha i jego działalność biznesową.

Czytaj więcej...

W Kartce z Kalendarza nastrajamy się już pozytywnie na Urodziny ZOO :)

Urodziny ZOO SAFARI BORYSEWWielka, wspaniała impreza z okazji kolejnych Urodzin ZOO SAFARI BORYSEW w tym roku dopiero przed nami! Dlatego już teraz powspominajcie, jak świętowaliśmy w poprzednich latach. Mnóstwo atrakcji, pokazy rycerskie, sokolnicze, konkursy, gry, a na zakończenie – wspaniały tort... Coś wspaniałego – i mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Zobaczcie galerię z poprzednich lat i już teraz szykujcie się, by przyjechać na najbliższą imprezę urodzinową safari w Borysewie! 

Czytaj więcej...

Kartka z kalendarza: Sierpień 2014. Konkurs Schwarzkopf The Look Of The Year 2014

Wydarzenia w ZOO SAFARI BORYSEWZOO SAFARI BORYSEW wielokrotnie współpracowało przy organizacji różnych konkursów piękności. Dwa lata temu nasz Ogród Zoologiczny odwiedziły piękne uczestniczki konkursu ogłoszonego przez znaną markę Schwarzkopf. Z pewnością dla modelek zestresowanych udziałem w rywalizacji pobyt w ZOO był wymarzonym odpoczynkiem. Zresztą... zobaczcie sami :)

Czytaj więcej...

Dziś w Kartce z kalendarza: koniec lipca 2015 i przyjazd koczkodanów :)

Koczkodany ZOOAż trudno uwierzyć, że to dopiero rok minął, od kiedy Winie, Maggie i Whoopie przybyły do ZOO SAFARI BORYSEW! Dziś nie wyobrażamy sobie już bez nich naszego Ogrodu Zoologicznego. Te trzy przesympatyczne samice mają niezmiennie mnóstwo pomysłów, a patrzenie na ich małpie figle jest cudowną rozrywką. One zresztą po prostu uwielbiają się popisywać!

Czytaj więcej...

W cyklu Kartka z kalendarza prezentujemy dziś... honorową odznakę p. Andrzeja Pabicha

ZOO Safari nagrody23 lipca 2014 roku właściciel i założyciel ZOO SAFARI BORYSEW, p. Andrzej Pabich, odebrał z rąk Ministra Sportu i Turystyki honorową odznakę za zasługi dla turystyki. Jest to wyraz wielkiego uznania dla działalności pp. Pabichów na polu turystyki. Oznacza to, że nawet najwyższe władze państwowe dostrzegły, jak ważną atrakcję turystyczną w woj. łódzkim i w Polsce w ogóle odgrywa ZOO SAFARI BORYSEW. Zobaczcie pamiątkową galerię zdjęć z uroczystości wręczenia odznaki: 

Czytaj więcej...