W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.

Imprezy w ZOO ŁódźWspółpraca ZOO SAFARI BORYSEW z organizatorami wyborów Miss trwa już długo :) W czerwcu 2014 roku nasz Ogród Zoologiczny zwiedzały finalistki dziewiątej edycji Konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego. Wzmianka o tej wizycie pojawiła się nawet w drukowanym Informatorze dotyczącym Konkursu.

Majówka w ZOOO tym, co czeka Was podczas tegorocznej majówki napiszemy już wkrótce. Za to dziś - powspominajmy! Majówka w Zoo Safari Borysew była od zawsze wielkim, rodzinnym wydarzeniem. Co roku dbamy o to, by dostarczyć Wam niezapomnianych atrakcji. Spójrzcie, jak bawili się nasi goście w ubiegłym roku i...zaostrzajcie apetyt na to, co przygotowujemy dla Was teraz.

Zwiedzanie ZOOCzy wiecie, że w 2012 roku zawitała do nas ekipa filmowa? Ogród Zoologiczny w Borysewie okazał się idealnym miejscem do realizacji cyklu filmów przyrodniczych dla dzieci dla dzieci. Pomysł nagrywania opowieści o zwierzętach w miejscu, które na co dzień jest domem dla wielu wyjątkowych, egzotycznych gatunków, był strzałem w dziesiątkę! Zobaczcie pamiątkową fotorelację, która zachowała się w naszej kronice.