Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Kartka z kalendarza

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.

W cyklu Kartka z kalendarza: Wielkie Otwarcie ZOO w 2015 roku!

ZOO SafariRok temu ZOO otworzyło się dla Odwiedzających już 21 marca. W pierwszy dzień wiosny wielbiciele dzikiej przyrody mogli się spotkać z nowo narodzonymi mieszkańcami naszego Ogrodu Zoologicznego, a także odwiedzić ponownie „starych znajomych” :) W tym roku wiosna nie rozpieszcza nas pogodą, więc na Wielkie Otwarcie trzeba będzie poczekać do 02.04. Ale już teraz zapraszamy i gwarantujemy, że również w tym sezonie mamy dla Was wiele atrakcji !!!

Czytaj więcej...

Kartka z kalendarza: marzec 2015 i małe Laari oraz Leo

Białe lwyTym razem w naszym cyklu „Kartka z kalendarza” nie cofamy się zbyt daleko w czasie. Zobaczcie, jak Laari i Leo wyglądały rok temu, kiedy były jeszcze małymi lwiątkami. Mniej więcej w tym czasie do ich diety włączyliśmy mięso od tego momentu maluchy zaczęły rosnąć jak na przysłowiowych drożdżach. Dzięki temu, że lwiątka były wychowywane przez ludzi z przyjemnością i bez stresu pozowały do sesji zdjęciowych licznie odwiedzającym ZOO dziennikarzom.

Czytaj więcej...