Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Kartka z kalendarza

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.

Dziś w kartce z kalendarza.. sentymentalne wspomnienia z majówek.

Majówka w ZOOO tym, co czeka Was podczas tegorocznej majówki napiszemy już wkrótce. Za to dziś - powspominajmy! Majówka w Zoo Safari Borysew była od zawsze wielkim, rodzinnym wydarzeniem. Co roku dbamy o to, by dostarczyć Wam niezapomnianych atrakcji. Spójrzcie, jak bawili się nasi goście w ubiegłym roku i...zaostrzajcie apetyt na to, co przygotowujemy dla Was teraz.

Czytaj więcej...

„Kartka z kalendarza” i... ekipa filmowa w ZOO SAFARI BORYSEW!

Zwiedzanie ZOOCzy wiecie, że w 2012 roku zawitała do nas ekipa filmowa? Ogród Zoologiczny w Borysewie okazał się idealnym miejscem do realizacji cyklu filmów przyrodniczych dla dzieci dla dzieci. Pomysł nagrywania opowieści o zwierzętach w miejscu, które na co dzień jest domem dla wielu wyjątkowych, egzotycznych gatunków, był strzałem w dziesiątkę! Zobaczcie pamiątkową fotorelację, która zachowała się w naszej kronice.

Czytaj więcej...

Kartka z kalendarza: jak to do naszych tygrysków TVN przyjechał

Zwiedzanie ZOO4 maja 2015 roku do ZOO SAFARI BORYSEW zawitała ekipa stacji TVN z uwielbianą przez widzów Dorotą Gardias. W porannej audycji nadawanej przez tę stacje - „Dzień dobry TVN” - o naszym Ogrodzie Zoologicznym opowiadali pp. Pabichowie z synem. Natomiast serca wszystkich realizatorów programu podbiły, wówczas jeszcze maleńkie, białe tygryski bengalskie. Zobaczcie pamiątkową fotorelację i powspominajcie z nami!

Czytaj więcej...