Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

ZOO safari atrakcja  ŁodziZ OKAZJI 10 – LECIA WSTĄPIENIA POLSKI DO UNII EUROPEJSKIEJ I ŚWIATOWEGO ROKU TURYSTYKI I SPORTU W WARSZAWIE ZOSTALI ODZNACZENI ZASŁUŻENI W KRZEWIENIU TURYSTYKI. PREZES OGRODU ZOOLOGICZNEGO ZOO SAFARI BORYSEW OTRZYMAŁ Z RĄK ANDRZEJA BIERNATA MINISTRA SPORTU I TURYSTYKI ORDER DLA NAJWIĘKSZEJ ATRAKCJI TURYSTYCZNEJ WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO.

ZOO safari nagrodaW minioną niedzielę, 28 września 2014 roku, w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi, odbyła się Gala "Osobowości i sukcesy Ziemi Łódzkiej 2014". Podczas Gali statuetki otrzymały najwybitniejsze Osobowości i Firmy Ziemi Łódzkiej, które swoją postawą w 2014 roku zasłużyły na to wyróżnienie.Statuetki zostały wręczone w poszczególnych kategoriach: polityka, sport, film, nauka ,kultura, sztuka, moda, biznes, muzyka itd. 

ZOO safariW piątek, 22 sierpnia w Restauracji L’arc Varsovie w Warszawie odbyła się konferencja prasowa tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu dla modelek Schwarzkopf The Look Of The Year 2014, którego jesteśmy sponsorem! W wydarzeniu wzięły udział wszystkie uczestniczki konkursu oraz gwiazdy finałowej imprezy, która odbędzie się w piątek 29 sierpnia. W konferencji uczestniczył również Właściciel Ogrodu Zoologicznego Zoo Safari Borysew Pan Andrzej Pabich wraz z rodziną.