ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

Rafał Brzozowski w ZOO SAFARI BORYSEWZgodnie z wczorajszą obietnicą mamy dla Was kolejną porcję zdjęć z wizyty Rafała Brzozowskiego w naszym Zoo. Tym razem Rafał karmił żyrafy -  jak wiecie nasza żyrafa (Tim) zagrała niedawno w reklamie, spokojnie można więc powiedzieć, że było to spotkanie dwóch gwiazd ;-)

Prywatne ZOO ŁódźWczoraj Zoo Safari Borysew odwiedził zaprzyjaźniony z nami od roku znany i uwielbiany przez tłumy artysta -  Rafał Brzozowski z partnerką Anną Tarnowską. Podczas spaceru po Ogrodzie Zoologicznym Pan Rafał, ku uciesze naszych gości przeprowadził kilka pokazowych karmień zwierząt. Dziś pokażemy Wam relację z pokazowego karmienia młodych tygrysów bengalskich - w ubiegłym roku Pan Rafał nosił je na rękach - jak widać "trochę" od tego czasu urosły ;-) Śledźcie nasz profil - więcej zdjęć już niebawem.

Zwiedzanie ZOO safari

Czy widzieliście nas wczoraj w TVN?

Zgodnie z zapowiedziami, odwiedzili nas wczoraj goście z TVN z gwiazdą stacji – Dorotą Gardias. Przesympatyczna ekipa zrealizowała u nas kilka wejść na żywo na antenę. Nie widzieliście? To zobaczcie. A jeśli widzieliście – to razem powspominajmy :)