ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

2 maja nasz Ogród Zoologiczny odwiedzili: Marszałek Województwa łódzkiego Pan Witold Stępień oraz wiceprezydent Łodzi Pan Tomasz Trela z rodzinami.

Słynna modelka doskonale orientuje się także w branży medycyny estetycznej, a jej dokonania śledzą setki tysięcy fanów. Ogromnie cieszymy się, że tę słoneczną, wiosenną sobotę spędziła z nami w ZOO SAFARI BORYSEW. 

Lemury katta w PolsceZoo Safari Borysew - nigdy nie byłeś TAK BLISKO - hasło naszego ogrodu zawiera w sobie tytuł utworu Rafała Brzozowskiego, który po raz kolejny został wybrany przebojem lata. Być może ta zbieżność to jeden z powodów, dla których Muzyk darzy nas taką sympatią ;-) Tymczasem zobaczcie zdjęcia - Rafał nigdy wcześniej nie był TAK BLISKO lemurów katta.