Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

Kózka miniaturowa

Spójrzcie, jakie cudowne maleństwo urodziło się u nas! Ta kózka ma dopiero [ile dni] i nie możemy się na nią napatrzeć! W połowie biała, w połowie czarna, a pośrodku nakrapiana. Już nie możemy się doczekać, kiedy ZOO SAFARI BORYSEW zostanie otwarte na wiosnę i będziecie mogli zobaczyć ją na wybiegu :)

Świnie wietnamskie6 świnek wietnamskich urodziło się w ZOO SAFARI BORYSEW 18 lutego, ale dopiero teraz mogliśmy podejść do nich na tyle blisko blisko, by bezstresowo zapozowały nam do zdjęć. Maluchy rosną pod troskliwą opieką lochy i są tak żarłoczne, że obiektyw aparatu ani trochę ich nie zaniepokoił. Za to sesja zdjęciowa... cudo! Zobaczcie sami:

Zebu

Rok 2016 w naszym Ogrodzie obfituje w narodziny młodych. Już w kwietniu na większości wybiegów będziecie mogli podziwiać maluszki wraz z rodzinami. Tym razem powiększyło nam się stado zebu, to gatunek bydła, który towarzyszy człowiekowi od czasów starożytnych ( został udomowiony przed tysiącami lat w Indiach). Zoo Safari wita na świecie.