Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

Białe lwyJak wiecie, w niedzielę w ZOO SAFARI BORYSEW przyszły na świat aż 4 białe lwiątka! To najliczniejszy miot spośród wszystkich kocich narodzin, których dotychczas doczekaliśmy się w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Lwica Azira spisała się na medal, a teraz troskliwie opiekuje się potomstwem. W tej chwili nie możemy jeszcze podać Wam płci lwiątek, ponieważ są zbyt małe, by do nich podejść. Z tego samego powodu nie wykonujemy jeszcze zdjęć. Ale możecie obserwować maluchy przez kamerkę on-line – link podaliśmy wczoraj. Jak myślicie, ile urodziło się lwów, a ile spośród młodych to lwice?

Puma zdjęciaZwierzętami Tygodnia zostają dziś małe PUMY. Wprawdzie są z nami już od pewnego czasu, ale dopiero teraz zgodziły się pięknie zapozować nam do zdjęć. Zobaczcie efekty tej uroczej sesji :) A my przypominamy tylko, że w przypadku tych kotów samica opiekuje się młodymi aż przez 2 lata!