Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Narodziny w ZOO

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

Chcemy Wam przedstawić kogoś jeszcze ;)

Wczoraj powiedzieliśmy o antylopie, dziś czas na cztery urocze, maleńkie szczeniaczki. Poznajecie? To dingo! Rok temu podobne narodziny przeżywaliśmy na początku grudnia, tym razem – tuż przed sylwestrem. Spójrzcie na te kochane maleństwa <3

Czytaj więcej...

Kolejne narodziny w ZOO SAFARI BORYSEW!

Tuż przed sylwestrem w naszym Ogrodzie Zoologicznym przyszły na świat aż dwa mioty maluchów :) Każdy z nich zasługuje na osobny post, dlatego dziś powiemy Wam tylko o pierwszym. To mała antylopa eland - musimy się Wam przyznać, że podbiła nasze serca!

Czytaj więcej...

Przedświąteczne narodziny w ZOO SAFARI BORYSEW :)

Dzisiejsza noc w ZOO SAFARI BORYSEW była niezwykle radosna! Urodziła się u nas owieczka somalijska i... Nazwę drugiego maleństwa zdradzimy Wam jutro ;) Dziś całą uwagę koncentrujemy na owieczce. Ubarwienie, widoczne na zdjęciach (biały tułów i nogi oraz czarna głowa) to charakterystyczna cecha przedstawicieli tej rasy. Spójrzcie, jakie urocze jest to maleństwo!!!

Czytaj więcej...

Największe słodziaki w Zoo!

Tytuł największego słodziaka oddajemy dziś świnkom wietnamskim. 22 listopada na świat przyszło sześć maleńkich świnek, które z miejsca skradły nasze serca <3 , mamy nadzieję, że Wasze również!!!

Czytaj więcej...