Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

Tytuł największego słodziaka oddajemy dziś świnkom wietnamskim. 22 listopada na świat przyszło sześć maleńkich świnek, które z miejsca skradły nasze serca <3 , mamy nadzieję, że Wasze również!!!

Maleńka antylopa kob liczi, którą widzicie na zdjęciach przyszła na świat w ubiegłym tygodniu i ... już radośnie biega z resztą stada. Jeśli macie ochotę zobaczyć ją na żywo - zapraszamy od 10.00 do 18.00.

Wrzesień w naszym ogrodzie obfitował w narodziny (na świat przyszły lwiątka, tygrysiątka i osiołek), wszystko wskazuje na to, że październik będzie równie owocny ;-) w pierwszym tygodniu tego miesiąca powitaliśmy kolejnego maluszka. Przedstawiamy Wam najmłodszego oryksa szablorogiego - jeśli chcecie podziwiać tego słodziaka na żywo zapraszamy do Zoo, co prawda nie wychodzi jeszcze na wybieg, ale jeśli zajrzycie przez szybę do domku na wybiegu oryksów z pewnością go zobaczycie.

Właśnie to jest w naszej pracy najpiękniejsze, że tak wiele dzieje się w naszym Ogrodzie Zoologicznym przez cały rok! Niedawno urodził się maleńki osiołek Poitou. Zobaczcie zdjęcia tego uroczego malucha, który jest w tej chwili najmłodszym mieszkańcem Borysewa :)

To jest fenomen, którego naprawdę nie da się z niczym porównać. W ciągu czterech dni, w naszym Ogrodzie Zoologicznym urodziły się najpierw lwie czworaczki, a teraz na świat przyszły trzy białe tygryski bengalskie! Jesteśmy szczęśliwi i oczarowani maleństwami. Gdy tylko uda się nam wykonać zdjęcia, natychmiast przedstawimy Wam tygryski.