Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

Tym razem nowi mieszkańcy ZOO SAFARI BORYSEW właśnie w ten sposób pojawili się na świecie. Od dziś nasze stadko czarnych łabędzi powiększyło się o trzy osobniki! Jesteście ciekawi, jak wyglądają pisklęta łabędzi czarnych? Zobaczcie naszą galerię!

ZOO SAFARI BORYSEW najlepiej rozsławiają dzikie koty. Tym razem jednak nie będą to ani białe lwy, ani też białe tygrysy bengalskie, a pumy. Dorosłe osobniki są groźnymi, niezwykle sprytnymi i szybkimi łowcami, ale to maleństwo nie musi jeszcze przejmować się takimi sprawami, jak polowania. Jak na razie uważamy ją za najsłodszego kociaka na świecie

Kilka dni temu urodziło się u nas całe nowe stadko psów dingo Cała piątka rodzeństwa czuje się doskonale, a ich mama otacza maleństwa troskliwą opieką.

Czy patrząc na szczeniaczki zorientowalibyście się, że nie są to zwykłe psy domowe? Zobaczcie naszą galerię!