Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Narodziny w ZOO

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

BILETY DO ZOO SAFARI BORYSEW Z 20% ZNIŻKĄ

BILETY ONLINE DO ZOO SAFARI BORYSEW Z 20% ZNIŻKĄ

Wakacje to idealny czas by sprawić sobie i swoim bliskim fantastyczny upominek. Jeśli chcecie spędzić czas w wyjątkowym miejscu i zobaczyć białe lwy oraz białe tygrysy, o których mówił cały świat, ta oferta jest dla Was! 

 
Odwiedź ZOO SAFARI BORYSEW
Najlepszy Produkt Turystyczny 2017

Prawdziwe safari w centrum Polski, 40 km od Łodzi. W ZOO SAFARI BORYSEW na 26 hektarów wybiegów żyje blisko 600 osobników, 90 egzotycznych gatunków zwierząt z 5 kontynentów! ZOO SAFARI BORYSEW otrzymało tytuł „Najlepszy Produkt Turystyczny 2017” przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną. Dzięki unikalnym w skali świata narodzinom białych lwów i białych tygrysów bengalskich pisały o nas media z całego świata – m.in. „The New York Times", „The Washington Post” i „The Guardian”. W Polsce ZOO SAFARI BORYSEW systematycznie pojawia się we wszystkich większych serwisach informacyjnych.
 
Z jakimi zwierzętami możesz spotkać się w ZOO SAFARI BORYSEW?
 
 
 
Obok białych lwów i tygrysów, zobaczysz u nas także: pumę, białe wilki, serwale, lemury, bawoły indyjskie, jedyne w Polsce bawoły afrykańskie, tapira, 8 gatunków antylop, 2 gatunki zebr, 4 gatunki małp (w tym mandryle), kangury, wielbłądy jednogarbne i dwugarbne, a także ptaki – między innymi: ary, kakadu, pawie królewskie, strusie, łabędzie czarne, pelikany baba i wiele
gatunków ptactwa wodnego. Gadziarnię zamieszkuje 8 aligatorów amerykańskich, żółwie sępie i pytony siatkowane. W przeszklonych domkach znajdują się także tamaryny białoczube i pancerniki.
 
Slider
 
MASZ PYTANIA - DZWOŃ (43) 678-47-48,
(43) 678-91-10 LUB 790-70-30-30


NIE CZEKAJ! ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE JUŻ TERAZ!
 

Bilet normalny - 39zł - 31zł

Bilet dla jednej osoby dorosłej.

Bilet ulgowy - 29zł - 23zł

Bilet dla jednej osoby uprawnionej do ulgi, czyli: dziecka do 12-tego roku życia, ucznia, studenta, emeryta, rencisty
lub osoby niepełnosprawnej – za okazaniem niezbędnych dokumentów.

Bilet rodzinny - 2+1 - 96zł - 77zł

Bilet dla dwojga dorosłych opiekunów oraz jednego dziecka poniżej 13 roku życia. 

Bilet rodzinny - 1+2 - 86zł - 69zł
Bilet dla jednego opiekuna dorosłego oraz dwojga dzieci poniżej 13 roku życia. 

Bilet rodzinny - 2+2 - 122zł - 98zł
Bilet dla dwojga dorosłych opiekunów oraz dwojga dzieci poniżej 13 roku życia.

 

 

//If the author selects the cck checkbox value of "Image1" display this.

 

I jeszcze jeden styczniowy maluch w ZOO SAFARI BORYSEW

Oto mała lama. Urodziła się niemal w tym samym czasie, co alpaka. Czy moglibyście na podstawie zdjęcia wskazać różnice pomiędzy tymi gatunkami zwierząt? W tej chwili nie są one jeszcze aż tak widoczne, ale gdy oba maleństwa dorosną będą już znacznie różnić się od siebie. Dorosła lama jest smuklejsza i ma krótszą sierść, natomiast alpaki, o nieco przysadzistym wyglądzie, wyróżniają się bogatą okrywą włosową.

Mamy pierwsze w tym roku narodziny!!!

W ZOO SAFARI BORYSEW przyszli na świat nowi mieszkańcy. Pozwólcie, że ich przedstawimy. Na początek – alpaka <3 Zarówno maleństwo, jak i jego matka czują się dobrze. Najmłodszy członek stada został serdecznie przyjęty przez swoich starszych krewniaków.

Jedni się rodzą, a inni… wykluwają!

Tym razem nowi mieszkańcy ZOO SAFARI BORYSEW właśnie w ten sposób pojawili się na świecie. Od dziś nasze stadko czarnych łabędzi powiększyło się o trzy osobniki! Jesteście ciekawi, jak wyglądają pisklęta łabędzi czarnych? Zobaczcie naszą galerię!

Czytaj więcej...