Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Konkursy

Uwaga! Znamy wyniki konkursu!

Otrzymaliśmy dużo zgłoszeń – jak zawsze jesteśmy pod wielkim wrażeniem ilości Waszych propozycji, jednak po długiej i trudnej naradzie, oprócz zwycięzcy wybraliśmy również dwie nagrody pocieszenia.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do udziału w błyskawicznym KONKURSIE weekendowym!

Dziś ogłaszamy konkurs – w poniedziałek podamy zwycięzców :) Chcemy sprawdzić Waszą spostrzegawczość i refleks. Na zdjęciach widzicie uszy kilku mieszkańców ZOO SAFARI BORYSEW. Wasze zadanie polega na tym, by rozpoznać prawidłowo, czyje są to uszy. Wpisujcie swoje pomysły w komentarzach! Odpowiedzi możecie przesyłać do poniedziałku, do godziny 08:00 na naszym fb. Na zwycięzcę czeka bilet do ZOO SAFARI BORYSEW :)

Czytaj więcej...

A oto poeci nagrodzeni w naszym fb konkursie !

Jesteśmy zachwyceni Waszą pomysłowością, wyobraźnią i zdolnościami literackimi! Cieszymy się, że wśród fanów ZOO SAFARI BORYSEW znajdują się osoby o wielu talentach – wszak nie po raz pierwszy zadanie w naszym konkursie było kreatywne.Teksty naszych zwycięzców przyozdobiliśmy specjalnie wybranymi zdjęciami z naszego potężnego archiwum w ZOO SAFARI BORYSEW. Jak się Wam podoba taka rymowana prezentacja Ogrodu Zoologicznego?

Czytaj więcej...