W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.

Prywatne ZOO ŁódźJeden z naszych najsłynniejszych i najwybitniejszych sportowców odwiedził nas najpierw w roku 2013 (o czym już pisaliśmy), a rok później przyjechał po raz kolejny, by znów poczuć niezwykłą atmosferę, jaka panuje w ZOO SAFARI BORYSEW. Podczas spotkania z właścicielem ZOO – p. Andrzejem Pabichem – Maciej Lampe przekazał pamiątkową koszulkę z autografem :) Zobaczcie, jak wyglądało to lipcowe spotkanie!

Atrakcje ZOOJeśli śledzicie systematycznie nasz fanpage wiecie już, że cały czas zmieniamy się dla Was. W tym roku już oddaliśmy do użytku nowe wybiegi dla zwierząt, a na uruchomienie czeka Wodny Świat. Dziś w naszym stałym cyklu „Kartka z kalendarza” prezentujemy natomiast inwestycje wcześniejsze – z 2014 roku. Właśnie wtedy pojawiły się u nas ZOO-Kolejki, a świnie rzeczne, surykatki i psy dingo otrzymały nowe wybiegi. W tym samym roku otworzyliśmy także charakterystyczny budynek, w którym do dziś mieszkają m.in. pancerniki :)

Białe tygrysyTygryski przyszły na świat w dniu 18-go czerwca 2015 roku; czyli w sobotę 18- czerwca b.r. możecie przyjechać i osobiście złożyć im życzenia urodzinowe. Sada i Fari bo takie noszą imiona dziś rano zostały przeniesione na nowy wybieg. Popatrzcie jak dumnie się tam prezentują:

Żyrafy w ZOOW lipcu 2013 roku nasze żyrafy siatkowane po raz pierwszy skorzystały z odkrytego wybiegu! Zobaczcie archiwalną relację z uroczystego „obchodu” Tanii i Tima na nowym wybiegu :) Obserwowanie tych zwierząt i ich spokojnego, majestatycznego spaceru było fantastycznym przeżyciem – poczuliśmy się wówczas naprawdę jak na sawannie.