Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Kartka z kalendarza

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.

Dzisiejsza „Kartka z kalendarza” przypomina nam o odwiedzinach plenerowego studia RADIA ŁÓDŹ

Dzisiejsza „Kartka z kalendarza” przypomina nam o odwiedzinach plenerowego studia RADIA ŁÓDŹ 4 i 5 czerwca 2016 roku w ZOO SAFARI BORYSEW gościła ekipa reporterów RADIA ŁÓDŹ. Dziennikarze nadawali audycję na żywo z namiotu rozstawionego na terenie Ogrodu Zoologicznego. Przywieźli ze sobą także radiowe gadżety dla Odwiedzających.Przypomnijmy sobie tamtą wizytę  kliknij tutaj!!!

Na „Kartce z kalendarza” zobaczyliśmy dziś nasz udział w audycji śniadaniowej

kliknij tutaj Na „Kartce z kalendarza” zobaczyliśmy dziś nasz udział w audycji śniadaniowej Trzy lata temu, 4 maja 2015 roku, odwiedziła nas ekipa „Dzień dobry TVN”. Spotkanie było jak zawsze przesympatyczne, a my mieliśmy okazję zaprezentować szerokiemu gronu odbiorców to, co w ZOO SAFARI BORYSEW najciekawszeNa stronie TVN znaleźliśmy pamiątkowe nagranie z udziałem Doroty Gardias i ekipy naszego ZOO:...Zobacz więcej

Czas na kolejną „Kartkę z kalendarza”: przypominamy narodziny tamarynek złotorękich

Czas na kolejną „Kartkę z kalendarza”: przypominamy narodziny tamarynek złotorękich Dwa przesłodkie maluchy przyszły na świat 29 maja 2017 roku, wkrótce skończą zatem pierwszy rok życia. Gdy były jeszcze „niemowlętami” zrobiliśmy im dwie sesje zdjęciowe – jedną wkrótce po narodzinach i drugą, gdy skończyły miesiąc. Maluchy praktycznie przez cały czas „podróżowały” wówczas na plecach swojego taty, mocno wczepione w jego futro. Zobaczcie tamte zdjęcia!

W Kartce z kalendarza dziś… pierwsze urodziny SAFRY i AMIRA

18 kwietnia 2016 nasze białe tygrysy bengalskie obchodziły roczek. Z tej okazji przygotowaliśmy wówczas fotogalerię ze zdjęciami maluchów wkrótce po narodzinach – i po upływie 12 miesięcy. Na porównaniu widać, jak bardzo urosły, choć nadal przypominały jeszcze pluszowe maskotki.

A w ubiegłą środę SAFRA i AMIR skończyły już 3 lata!

Stadko łabędzi w „Kartce z kalendarza”!

25 kwietnia 2016 roku pokazywaliśmy Wam zdjęcie sympatycznej ptasiej rodzinki Para łabędzi czarnych doczekała się wówczas czwórki piskląt. Co ciekawe, bez względu na ubarwienie rodziców, małe łabędziątka są szare z czarnymi dziobkami.Spójrzcie jakie słodkie fotografie wówczas wykonaliśmy całej szóstce!