Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Serwale w ZOOPo kilku tygodniach od narodzin mają po prostu OGROMNE uszy, małe, ale bardzo bystre oczy i bardzo grube łapy. Po proporcjach ciała serwali widać, że są one jeszcze młode. Już teraz jednak bez wątpienia ich dumą jest przepiękne, cętkowane futro. Spójrzcie sami, ile te maluchy mają wdzięku!

Atrakcje ZOO

To właśnie dzięki Wam impreza była tak znakomita! Cudowna atmosfera, roześmiane twarze, tłumy Odwiedzających – w takich chwilach cieszymy się ogromnie, że ZOO SAFARI BORYSEW daje wszystkim tak wiele radości. Właśnie dla Was prowadzimy Ogród Zoologiczny, a widok szczęśliwych zwierząt (mieszkańców ZOO) i szczęśliwych ludzi, którzy tu przychodzą sprawia, że nasza praca ma sens! Zobaczcie pamiątkową relację z tego niezapomnianego weekendu (dziś galeria zdjęć jest wyjątkowo duża - dlatego, że i Was - naszych gości - było bardzo dużo ;-)

Imprezy w ZOO

Już w najbliższy weekend starujemy z kolejnymi atrakcjami – tym razem w centrum naszej uwagi będą najmłodsi Odwiedzający :) Czekają na Was uwielbiane przez wszystkich Gry Plenerowe, pokazy sokolnicze, konkursy z nagrodami oraz malowanie twarzy! A 5 czerwca wszystkie dzieci do 13 roku życia wchodzą do ZOO SAFARI BORYSEW bezpłatnie!