Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Tapir w ZOODlaczego warto przyjechać dzisiaj do ZOO?  Od 09:00 ruszamy ze sprzedażą numerowanych biletów. KAŻDY bilet ma swój indywidualny numer i KAŻDY może okazać się szczęśliwy (czyli przynieść swojemu posiadaczowi szansę na spotkanie z TAPIREM). Od 11:00 aż do 17:00 gramy w gry i zabawy, a także rozwijamy talenty kreatywne pod okiem animatorów (na warsztatach plastycznych). O 15:30 spotykamy się za mostkiem, przy wybiegu dla młodych lwów i ogłaszamy, kto spotka się z TAPIREM. Spotkanie, podobnie jak w sobotę, zaplanowaliśmy na godzinę 16:20.

Białe lwy w ZOOA jaki jest „rozkład jazdy” na dziś? O 11:00 zaczynamy gry i zabawy dla całej rodziny. W tym samym czasie startują także warsztaty plastyczne. Nasi animatorzy spędzą z Wami cały dzień, ponieważ zabawy potrwają aż do 17:00! Natomiast o 15:30 – podczas pokazowego karmienia młodych lwów – dowiemy się, kto spotka się z tapirem (spotkanie zaplanowaliśmy na godzinę 16:20). Czy pamiętacie, gdzie mieszkają młode lwy? Mają swój nowy wybieg za mostkiem. Zapraszamy!