Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Specjalnie dla Was odwiedziliśmy je (z aparatem fotograficznym) w ich boksach. Dziś przedstawiamy pierwszą część tej galerii: białe lwiątka. Zobaczcie, czy bardzo zmieniły się od czasu, gdy pokazaliśmy je po raz pierwszy na naszym fanpage'u?

>>> Przypominamy, że w sezonie jesiennym ZOO jest czynne codziennie od 10:00 do 18:00. <<<


Atrakcje ZOO safariW wakacje bardzo dużo się u nas działo! Ponieważ jednak już pojutrze trzeba będzie wrócić do zwyczajnych, całorocznych obowiązków, przygotowaliśmy dla Was galerię wszystkich najciekawszych zdjęć, wykonanych w tym roku podczas Weekendów Tematycznych. Przeżyjcie je z nami jeszcze raz! I nie martwcie się, że to koniec wakacji: ZOO SAFARI BORYSEW czynne jest aż do późnej jesieni. Zawsze możecie do nas przyjechać – także z wycieczkami szkolnymi. Wrzesień to czas wyjazdów integracyjnych, więc może by tak zorganizować integrację w Ogrodzie Zoologicznym...?  :)