Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Zobaczcie, co znaleźliśmy wśród różnych naszych archiwalnych linków. Oto fragment programu Agropasja, zrealizowanego przez Marię Sikorską dla stacji Polsat News/ Polsat News 2. W roli bohatera programu – oczywiście ZOO SAFARI BORYSEW i jego twórca.

W piątek białe lwiątka, a dziś – białe tygryski kończą dwa miesiące. Z tego względu one również musiały poddać się kontrolnemu ważeniu. Waga wskazała odpowiednio: samce po 6,7 kg, samica 5,7 kg. Na zakończenie wizyty u doktora tygryski po raz drugi zostały zaszczepione. Jak przystało na dzikie koty, zniosły wszystko spokojnie i odważnie! Zobaczcie naszą fotorelację :)

Maleństwa, które przyszły na świat 18 września 2016 roku w piątek skończyły 2 miesiące! A to oznacza, że nadszedł czas na kolejne szczepienia oraz na .....ważenie. Jak myślicie - ile waży 2 miesięczny lew??? Małe lwice mają już 7,7 kg oraz 8,5 kg, a lwy - 9,25 kg i 9,30 kg! Rosną jak na drożdżach :D 

Ostatnio cały czas pokazujemy Wam lwiątka i tygrysiątkach, a przecież mamy jeszcze jedno kocie rodzeństwo. Zobaczcie jak urosły trojaczki pumy amerykańskiej, które skończyły już 4 miesiące. Jeśli chcecie zobaczyć je na żywo - przypominamy, że Ogród Zoologiczny cały czas jest otwarty dla zwiedzających w godzinach 10.00 - 18.00. Zapraszamy serdecznie.

W sobotę pokazaliśmy Wam aktualne zdjęcia lwiątek, dziś zaglądamy do tygrysiątek! W tych maluchach zakochała się cała Polska, ale one same chyba nie do końca zdają sobie z tego sprawę ;) Mimo to przed aparatem wypadają bardzo profesjonalnie i są niezwykle fotogeniczne! Zobaczcie sami :)