Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Od dawien dawna ludzie wierzyli, że w noc wigilijną zwierzęta w obejściach odzywały się ludzkim głosem. Ciekawi jesteśmy, co powiedziały Wam psy, koty, papugi i inni czworonożni albo skrzydlaci domownicy? My usłyszeliśmy od zwierzaków w ZOO SAFARI BORYSEW, że czekają już na wiosnę i spotkanie z Wami :)

Chcemy trochę rozgrzać Was przed najchłodniejszą porą roku, dlatego na pożegnanie jesieni i powitanie zimy przygotowaliśmy dla Was tę galerię. Nasze zwierzaki sprawią, że od razu zrobi się Wam cieplej :D Oto mieszkańcy ZOO SAFARI BORYSEW, którzy z pewnością zwyciężyliby w konkursie na najlepszy zimowy strój!

Najmłodsze białe lwy w ZOO SAFARI BORYSEW udały się na wspólny spacer po wybiegu. Wprawdzie wolą jeszcze trzymać się razem – wówczas czują się najbezpieczniej – ale są bardzo ciekawe świata i uwielbiają psocić. Zobaczcie, jakie to cudne kociaki – wyglądają niczym pluszowe maskotki (choć już teraz mają bardzo ostre pazury!).

Zwierzęta mieszkające w ZOO SAFARI BORYSEW, które przez cały rok mają dostęp do wybiegów pod gołym niebem, zawsze przygotowują się jednak odpowiednio do niższych temperatur. Jesienią i zimą ich futro staje się gęste i cieplejsze, a pod skórą gromadzi się grubsza warstwa tłuszczu. Zobaczcie, jak wyglądają teraz :)