Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Przekonajcie się sami :D Specjalnie dla Was podglądaliśmy z aparatem fotograficznym wyjątkowe wydarzenie: spacer białych lwiątek i białych tygrysków po śniegu! Dla naszych maluchów było to niesamowite przeżycie. Tym bardziej, że w zimowych zabawach towarzyszyły im mamy, które sprawiały, że kocięta czuły się bezpiecznie.

Być może to już ostatnia szansa na śnieg tej zimy, dlatego prezentujemy Wam jeszcze galerię naszego Ogrodu Zoologicznego pod białą pierzynką :) Mamy nadzieję, że już wkrótce zniknie ona na dobre, a spod ziemi pokażą się pierwsze zielone łodyżki i nieśmiało rozwijające się pąki kwiatów. Dobra wiadomość jest taka, że z każdym dniem jesteśmy bliżej wiosny i otwarcia ZOO SAFARI BORYSEW na kolejny sezon!

Zima w pełni a my nie możemy powstrzymać się przed robieniem kolejnych "śnieżnych" sesji zdjęciowych - tym razem w roli modela - OSIOŁ POITOU.