Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Fotoreportaże

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Zoo Safari Najlepszym Produktem Turystycznym 2017

Wczoraj w hotelu Marriott w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród Polskiej Organizacji Turystycznej, na której Pan Andrzej Pabich - właściciel Ogrodu Zoologicznego - odebrał z rąk prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej Roberta Andrzejczyka oraz dyrektora Departamentu Produktu Turystycznego i Współpracy Regionalnej POT Jacka Janowskiego Certyfikat za NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY ROKU 2017 dla Zoo Safari Borysew.
Jesteśmy niezwykle dumni z tego wyróżnienia!!!

Czytaj więcej...

Dziękujemy Wam za wsparcie!

Jak pisaliśmy wcześniej, ZOO SAFARI BORYSEW otrzymało Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej jako NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY ROKU 2017. Ten wielki sukces nie byłby możliwy bez Waszych głosów. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w konkursie i zechcieli oddać swoje głosy właśnie na ZOO SAFARI BORYSEW! To nasze wspólne zwycięstwo!

Zobaczcie również relację Polskiej Organizacji Turystycznej z tego wydarzenia.

Relacja Polskiej Organizacji Turystycznej