UWAGA !!!

OD 15.09.2017 OGRÓD ZOOLOGICZNY ZOO SAFARI BORYSEW
CZYNNY CODZIENNIE W GODZINACH 10.00 – 18.00.

Image is not available
Image is not available
Slider

26 HEKTARÓW - 600 ZWIERZĄT - 90 GATUNKÓW

Slider

KAMERY NA ŻYWO

Slider

Film

Wszystkim naszym gościom życzymy wesołych Mikołajek i całej masy prezentów ( o ile oczywiście byliście grzeczni ;-))

Wprawdzie aż do wiosny ZOO SAFARI BORYSEW będzie zamknięte dla zwiedzających, ale – jak pisaliśmy we wczorajszym poście – przez cały ten czas możecie obserwować, co dzieje się w naszym Ogrodzie Zoologicznym! Na naszej głównej stronie znajdują się wszystkie kamery on-line, działające w tej chwili na terenie ZOO :)

To Dzień bez Futra. Co roku przypomina on o tych zwierzętach, które są zabijane tylko dlatego, że z ich pięknych futer szyje się płaszcze i inne ubrania. Ta data jest nam szczególnie bliska, ponieważ w ZOO SAFARI BORYSEW zajmujemy się ochroną rzadkich, ginących gatunków zwierząt, które bardzo często były zabijane także ze względu na swą wyjątkową urodę. 

Jak co roku w sezonie jesiennym i zimowym będziemy prowadzić zajęcia wyjazdowe w przedszkolach, szkołach, domach dziecka czy domach opieki z całej Polski. W przypadku szkół i przedszkoli spotkania z naszymi ekspertami są fascynującymi lekcjami biologii i przyrody, zgodnymi z podstawą programową. Jeśli chcecie, abyśmy zdążyli odwiedzić Was już w tym roku – rezerwujcie terminy! W tej chwili telefony w naszym biurze dzwonią coraz częściej, więc warto się pospieszyć. Czekamy na Wasze zgłoszenia :)

Podkategorie

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.