pozyczki online

 

Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Ankieta

Skad dowiedziałeś się o ZOO SAFARI BORYSEW?

Mapa ZOO

 

 

Polecamy

 

Image not available

W ramach oferty wyjazdowej przyjedziemy do Was i zrealizujemy zajęcia dla młodych przyrodników.Już teraz możecie rezerwować terminy na sezon jesienno-zimowy. Zgłaszajcie się mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. A jeśli chcecie przyjechać do ZOO SAFARI BORYSEW pamiętajcie, że jesienią jest ono czynne codziennie od 10:00 do 18:00 :)

Od 10.00 do 18.00 dziś, w weekend i we wszystkie następne dni możecie do nas przyjeżdżać. Czekają na Was ulubione atrakcje dodatkowe, a przede wszystkim - dzikie zwierzęta z całego świata - również gady. 

Krokodyle nilowe co prawda nie mogą jeszcze zaprezentować się naszym gościom ale całkowicie się już u nas zadomowiły, a to oznacza, że .... nadszedł czas na pierwsze karmienie. Specjalnie dla Was zrobiliśmy fotorelację z tego posiłku. W menu - mięso drobiowe, jak widać krokodylom bardzo SMAKOWAŁO.

W lecie Wy odwiedzaliście nas – za to jesienią i zimą bardzo chętnie my przyjedziemy do Was :) W ramach zajęć wyjazdowych odwiedzamy szkoły i przedszkola, realizując autorskie programy edukacyjne. Opowiadamy o przyrodzie tak, że ta wiedza przyda się Wam podczas lekcji biologii – ale poznacie ją w zupełnie inny, nowatorski sposób.

Już teraz możecie się zapisać! Zapytajcie o szczegółową ofertę zajęć:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pogoda jest tak kapryśna, że warto wykorzystać teraz każdą słoneczną chwilę. Zapraszamy Was dzisiaj do naszego Ogrodu Zoologicznego i przypominamy, że jest on teraz czynny od 10:00 do 18:00! Będziecie? :D

Podkategorie

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.