https://www.youtube.com/watch?v=9EE3bcFZmtw


UWAGA !!!

ZOO SAFARI BORYSEW CZYNNE JEST W KAŻDY
DZIEŃ TYGODNIA W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA
(BOŻE CIAŁO) W GODZINACH: 9.00 - 19.00

Image is not available
Slider

26 HEKTARÓW - 600 ZWIERZĄT - 90 GATUNKÓW

Slider

KAMERY NA ŻYWO

Slider

Film

Zamiast tradycyjnej lekcji biologii, wybierzcie spotkanie z żywymi zwierzętami z ZOO SAFARI BORYSEW :) Przypominamy, że przez cały czas przyjmujemy zgłoszenia na zajęcia wyjazdowe w szkołach i przedszkolach. W wolnych terminów na ten rok pozostało naprawdę niewiele, ale jeśli się pospieszycie, zdążycie zarezerwować lekcję dla siebie jeszcze w grudniu! Piszcie do nas na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a prześlemy do Was listę proponowanych tematów lekcji.

Te afrykańskie owce o bardzo pięknej okrywie włosowej mogłyby zyskać nazwę nie tylko „grzywiastych”, ale i „brodatych”. Bo choć faktycznie nieraz widać u nich grzywę, to dodatkowo dłuższa sierść zdobi także brodę, podgardle, sięgając aż do nóg. Zarówno samce, jak i samice posiadają rogi, choć u samców są one znacznie większe.

Wprawdzie sam Ogród Zoologiczny będzie do wiosny zamknięty, ale z mieszkańcami ZOO SAFARI BORYSEW możecie spotkać się, jeśli odwiedzicie Termy w Uniejowie. Obok Term stanęła szopka, a w niej możecie spotkać żywe zwierzęta, które przybyły, aby powitać Pana Jezusa. Jutro napiszemy dokładnie, które zwierzaki otrzymały tę zaszczytną rolę, a teraz zobaczcie fotorelację z mikołajkowego weekendu w Termach Uniejów, podczas którego szopka została poświęcona .

Podkategorie

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.