UWAGA !!!

OD 15.09.2017 OGRÓD ZOOLOGICZNY ZOO SAFARI BORYSEW
CZYNNY CODZIENNIE W GODZINACH 10.00 – 18.00.

Image is not available
Image is not available
Slider

26 HEKTARÓW - 600 ZWIERZĄT - 90 GATUNKÓW

Slider

KAMERY NA ŻYWO

Slider

Film

W imieniu całego zespołu pracowników ZOO SAFARI BORYSEW oraz wszystkich czworonożnych i skrzydlatych mieszkańców naszego Ogrodu Zoologicznego życzymy Wam pięknych, radosnych i pełnych nadziei Świąt Bożego Narodzenia!

Te afrykańskie owce o bardzo pięknej okrywie włosowej mogłyby zyskać nazwę nie tylko „grzywiastych”, ale i „brodatych”. Bo choć faktycznie nieraz widać u nich grzywę, to dodatkowo dłuższa sierść zdobi także brodę, podgardle, sięgając aż do nóg. Zarówno samce, jak i samice posiadają rogi, choć u samców są one znacznie większe.

Zamiast tradycyjnej lekcji biologii, wybierzcie spotkanie z żywymi zwierzętami z ZOO SAFARI BORYSEW :) Przypominamy, że przez cały czas przyjmujemy zgłoszenia na zajęcia wyjazdowe w szkołach i przedszkolach. W wolnych terminów na ten rok pozostało naprawdę niewiele, ale jeśli się pospieszycie, zdążycie zarezerwować lekcję dla siebie jeszcze w grudniu! Piszcie do nas na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a prześlemy do Was listę proponowanych tematów lekcji.

Podkategorie

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.