pozyczki online

 

Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Ankieta

Skad dowiedziałeś się o ZOO SAFARI BORYSEW?

Mapa ZOO

 

 

Polecamy

 

Image not available

Wprawdzie sam Ogród Zoologiczny będzie do wiosny zamknięty, ale z mieszkańcami ZOO SAFARI BORYSEW możecie spotkać się, jeśli odwiedzicie Termy w Uniejowie. Obok Term stanęła szopka, a w niej możecie spotkać żywe zwierzęta, które przybyły, aby powitać Pana Jezusa. Jutro napiszemy dokładnie, które zwierzaki otrzymały tę zaszczytną rolę, a teraz zobaczcie fotorelację z mikołajkowego weekendu w Termach Uniejów, podczas którego szopka została poświęcona .

Wszystkim naszym gościom życzymy wesołych Mikołajek i całej masy prezentów ( o ile oczywiście byliście grzeczni ;-))

To Dzień bez Futra. Co roku przypomina on o tych zwierzętach, które są zabijane tylko dlatego, że z ich pięknych futer szyje się płaszcze i inne ubrania. Ta data jest nam szczególnie bliska, ponieważ w ZOO SAFARI BORYSEW zajmujemy się ochroną rzadkich, ginących gatunków zwierząt, które bardzo często były zabijane także ze względu na swą wyjątkową urodę. 

Wprawdzie aż do wiosny ZOO SAFARI BORYSEW będzie zamknięte dla zwiedzających, ale – jak pisaliśmy we wczorajszym poście – przez cały ten czas możecie obserwować, co dzieje się w naszym Ogrodzie Zoologicznym! Na naszej głównej stronie znajdują się wszystkie kamery on-line, działające w tej chwili na terenie ZOO :)

Jak co roku w sezonie jesiennym i zimowym będziemy prowadzić zajęcia wyjazdowe w przedszkolach, szkołach, domach dziecka czy domach opieki z całej Polski. W przypadku szkół i przedszkoli spotkania z naszymi ekspertami są fascynującymi lekcjami biologii i przyrody, zgodnymi z podstawą programową. Jeśli chcecie, abyśmy zdążyli odwiedzić Was już w tym roku – rezerwujcie terminy! W tej chwili telefony w naszym biurze dzwonią coraz częściej, więc warto się pospieszyć. Czekamy na Wasze zgłoszenia :)

Podkategorie

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.