https://www.youtube.com/watch?v=9EE3bcFZmtw


UWAGA !!!

ZOO SAFARI BORYSEW CZYNNE JEST W KAŻDY
DZIEŃ TYGODNIA W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA
(BOŻE CIAŁO) W GODZINACH: 9.00 - 19.00

Image is not available
Slider

26 HEKTARÓW - 600 ZWIERZĄT - 90 GATUNKÓW

Slider

KAMERY NA ŻYWO

Slider

Film

Czy dobrze odpoczęliście podczas Świąt? My od dziś z nową energią rzucamy się w wir pracy! A nad czym pracujemy? W tej chwili przygotowujemy się do zajęć wyjazdowych w szkołach i przedszkolach :) Przypominamy, że cały czas możecie się zgłaszać i rezerwować terminy – przyjedziemy także do Was! A co jeszcze czeka na Was (i na nas) w 2017 roku? Nowe inwestycje, nowe atrakcje dla Odwiedzających i nowe konkursy dla wielbicieli naszego fanpage’a. Pierwszy ogłosimy już jutro! Zaglądajcie do nas :D

Otrzymujemy wiele pytań, czy oferta zajęć wyjazdowych skierowana jest wyłącznie do szkół i przedszkoli. Nie tylko! Oprócz placówek edukacyjnych odwiedzamy także inne placówki i ośrodki – możemy przyjechać do domu dziecka, świetlicy, domu seniora, domu dziennego pobytu. Przyjedziemy wszędzie tam, gdzie znajdzie się grupa osób, które chcą posłuchać ciekawych opowieści o zwierzętach i spotkać się z nimi osobiście.

Wszystkim fanom naszego fanpage’a i przyjaciołom ZOO SAFARI BORYSEW składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów i spełnienia marzeń :) Niech to będzie dla Was wspaniały rok!

Podkategorie

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.