UWAGA !!!

OD 15.09.2017 OGRÓD ZOOLOGICZNY ZOO SAFARI BORYSEW
CZYNNY CODZIENNIE W GODZINACH 10.00 – 18.00.

Image is not available
Image is not available
Slider

26 HEKTARÓW - 600 ZWIERZĄT - 90 GATUNKÓW

Slider

KAMERY NA ŻYWO

Slider

Film

Podobno przytulanie wpływa doskonale na cały organizm. Podobno wydłuża życie. Podobno sprawia, że ludzie są szczęśliwsi i zdrowsi. Ale wśród czworonożnych mieszkańców ZOO SAFARI BORYSEW też są tacy, którzy lubią się przytulać. Prawdziwymi mistrzami są pod tym względem... Pieski preriowe, czyli nieświszczuki! Bardzo często patrzymy ze wzruszeniem na troskliwość i czułość, jaką sobie okazują :)

Otrzymujemy wiele pytań, czy oferta zajęć wyjazdowych skierowana jest wyłącznie do szkół i przedszkoli. Nie tylko! Oprócz placówek edukacyjnych odwiedzamy także inne placówki i ośrodki – możemy przyjechać do domu dziecka, świetlicy, domu seniora, domu dziennego pobytu. Przyjedziemy wszędzie tam, gdzie znajdzie się grupa osób, które chcą posłuchać ciekawych opowieści o zwierzętach i spotkać się z nimi osobiście.

Czy dobrze odpoczęliście podczas Świąt? My od dziś z nową energią rzucamy się w wir pracy! A nad czym pracujemy? W tej chwili przygotowujemy się do zajęć wyjazdowych w szkołach i przedszkolach :) Przypominamy, że cały czas możecie się zgłaszać i rezerwować terminy – przyjedziemy także do Was! A co jeszcze czeka na Was (i na nas) w 2017 roku? Nowe inwestycje, nowe atrakcje dla Odwiedzających i nowe konkursy dla wielbicieli naszego fanpage’a. Pierwszy ogłosimy już jutro! Zaglądajcie do nas :D

Podkategorie

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.