UWAGA !!!

OD 15.09.2017 OGRÓD ZOOLOGICZNY ZOO SAFARI BORYSEW
CZYNNY CODZIENNIE W GODZINACH 10.00 – 18.00.

Image is not available
Image is not available
Slider

26 HEKTARÓW - 600 ZWIERZĄT - 90 GATUNKÓW

Slider

KAMERY NA ŻYWO

Slider

Film

Z tej okazji składamy najlepsze życzenia wszystkim Waszym domowym Mruczusiom :) A jednocześnie przypominamy, że białe lwy i białe tygrysy to też koty. I czasem – mimo potężnych pazurów, ostrych zębów i wagi przekraczającej 200 kilogramów – bardzo przypominają te przymilne kotki, które wylegują się na Waszych kaloryferach, fotelach czy łóżkach...

To dzięki Waszym głosom twórca ZOO SAFARI BORYSEW może otrzymać zaszczytny tytuł „Człowieka Roku 2016” w naszym regionie :) Zachęcamy Was do oddawania głosów poprzez Facebooka lub SMS. Szczegółowe informacje znajdziecie pod adresem: http://www.dzienniklodzki.pl/plebiscyt/czlowiek-roku-2016-powiatu-poddebickiego,38276,t,id.html 

Jeśli odwiedzaliście naszą stronę internetową , być może zauważyliście, że obraz z kamery u białych lwiątek jest niedostępny. Niestety, mamy awarię sprzętową :( Oczywiście w żadnym razie nie podejrzewamy lwiątek o to, by maczały łapki w zepsuciu kamery ;)

Cały czas trwa akcja naszych zajęć wyjazdowych, w ramach których możecie zaprosić do swojej szkoły lub przedszkola mieszkańców ZOO SAFARI BORYSEW wraz z ich opiekunami! Co więcej – macie możliwość wyboru tematu lekcji, którą dla Was poprowadzimy.Skorzystajcie z okazji, by posłuchać pasjonujących historii o życiu dzikich zwierząt. Napiszcie do nas w sprawie oferty i rezerwacji terminu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Podkategorie

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.