https://www.youtube.com/watch?v=9EE3bcFZmtw


UWAGA !!!

ZOO SAFARI BORYSEW CZYNNE JEST W KAŻDY
DZIEŃ TYGODNIA W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA
(BOŻE CIAŁO) W GODZINACH: 9.00 - 19.00

Image is not available
Slider

26 HEKTARÓW - 600 ZWIERZĄT - 90 GATUNKÓW

Slider

KAMERY NA ŻYWO

Slider

Film

Jeśli odwiedzaliście naszą stronę internetową , być może zauważyliście, że obraz z kamery u białych lwiątek jest niedostępny. Niestety, mamy awarię sprzętową :( Oczywiście w żadnym razie nie podejrzewamy lwiątek o to, by maczały łapki w zepsuciu kamery ;)

Cały czas trwa akcja naszych zajęć wyjazdowych, w ramach których możecie zaprosić do swojej szkoły lub przedszkola mieszkańców ZOO SAFARI BORYSEW wraz z ich opiekunami! Co więcej – macie możliwość wyboru tematu lekcji, którą dla Was poprowadzimy.Skorzystajcie z okazji, by posłuchać pasjonujących historii o życiu dzikich zwierząt. Napiszcie do nas w sprawie oferty i rezerwacji terminu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

To dzięki Waszym głosom twórca ZOO SAFARI BORYSEW może otrzymać zaszczytny tytuł „Człowieka Roku 2016” w naszym regionie :) Zachęcamy Was do oddawania głosów poprzez Facebooka lub SMS. Szczegółowe informacje znajdziecie pod adresem: http://www.dzienniklodzki.pl/plebiscyt/czlowiek-roku-2016-powiatu-poddebickiego,38276,t,id.html 

28 stycznia wręczone zostały Nagrody Gospodarcze Burmistrza Poddębic „Poddębiczanki 2016”. Łącznie w 6 kategoriach nominowanych było aż 26 firm. Nasz Ogród Zoologiczny pokonał konkurencję i zdobył statuetkę w kategorii „Innowacyjna firma”! To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, ponieważ szczególnie cieszy nas fakt, że praca nad rozwijaniem ZOO SAFARI BORYSEW doceniana jest w regionie, w którym prowadzimy działalność.

Podkategorie

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.