pozyczki online

 

Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Mapa ZOO

 

 

Polecamy

 

Image not available
Image not available

Koczkodany

Trzy samice Koczkodana Białogardłego przyjechały do nas z ZOO w Hanowerze i zostaną na stałe :) Ich wybieg znajdziecie w pobliżu mieszkania Mangaby Zwyczajnej oraz Lemurów Brązowych Białogłowych. 

Całe sąsiedztwo jest tak zwariowane, że w tej części ZOO SAFARI BORYSEW można spędzić cały dzień, a i tak ani koczkodanom, ani mangabie i lemurom nie wyczerpią się w tym czasie pomysły do psot... ;)

Imprezy w ZOO

Jeśli szukacie dobrego pomysłu na spędzenie tych dwóch dni w doskonałych nastrojach i świetnej atmosferze, zabieramy Was na SAFARI! Już w tę sobotę i niedzielę zapraszamy do ZOO SAFARI BORYSEW na Weekend Żyraf!

Zaplanowaliśmy dla Was konkurs rodzinny, w którym możecie wygrać OSOBISTE SPOTKANIE z  żyrafą + sesję zdjęciową! To główna atrakcja niedzielnej imprezy, ale przez cały weekend możecie skorzystać z mnóstwa atrakcji, wziąć udział w warsztatach, grach i zabawach.

O szczegółach będziemy Was informować w tym tygodniu. To co, wpadniecie do nas? :)

 

Imprezy w ZOO SafariFinał konkursu Miss Polonia Nastolatek Województwa Łódzkiego odbędzie się już 18 lipca 2015. W tym roku niezwykłą oprawę dla niego stanowi zlokalizowane w naszym regionie safari – a dokładnie... ZOO SAFARI BORYSEW. W konkursie weźmie udział 13 kandydatek, na zwyciężczynię czeka natomiast kolejne wyzwanie – rywalizacja o tytuł ogólnopolski Miss Polonia Nastolatek 2015.

Podkategorie

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.