https://www.youtube.com/watch?v=9EE3bcFZmtw


UWAGA !!!

ZOO SAFARI BORYSEW CZYNNE JEST W KAŻDY
DZIEŃ TYGODNIA W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA
(BOŻE CIAŁO) W GODZINACH: 9.00 - 19.00

Image is not available
Slider

26 HEKTARÓW - 600 ZWIERZĄT - 90 GATUNKÓW

Slider

KAMERY NA ŻYWO

Slider

Film

Atrakcje Zoo

Rodzice małych dzieci często zastanawiają się, dokąd zabrać kilkuletnie maluchy, aby spędzić weekend rodzinnie i wesoło? Dlatego przypominamy, że w OGRODZIE ZOOLOGICZNYM ZOO SAFARI BORYSEW na najmłodszych czeka Figlarnia, a także Mini-ZOO! Dzieci uwielbiają te miejsca, a dorośli wizytę pociech w Figlarni mogą wykorzystać do chwili odpoczynku w Lunch Barze :)

Z okazji Dnia Ojca - wszystkim tatom składamy najserdeczniejsze życzenia.  Dużo zdrowia, spokoju, wytrwałości, uśmiechu a przede wszystkim radości i satysfakcji z bycia tatą :)

Imprezy w ZOO

ZOO Safari

W tym roku naprawdę tropikalne upały jeszcze nas nie nawiedziły, ale słońce przygrzewa mocno! Jak w taką pogodę zachowują się mieszkańcy ZOO SAFARI BORYSEW? Grzeją się w promieniach, czy raczej szukają cienia i ochłody? Zobaczcie sami – przygotowaliśmy dla Was galerię zdjęć :)

Podkategorie

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.