UWAGA !!!

OD 15.09.2017 OGRÓD ZOOLOGICZNY ZOO SAFARI BORYSEW
CZYNNY CODZIENNIE W GODZINACH 10.00 – 18.00.

Image is not available
Image is not available
Slider

26 HEKTARÓW - 600 ZWIERZĄT - 90 GATUNKÓW

Slider

KAMERY NA ŻYWO

Slider

Film

Pan Andrzej Pabich – założyciel ZOO SAFARI BORYSEW – w weekend odebrał (kolejne w swojej karierze biznesowej) prestiżowe wyróżnienie. Otrzymał je jako twórca Luksusowej Marki Roku 2016! Serdecznie gratulujemy i z dumą prezentujemy Wam zdjęcia z uroczystej gali wręczenia statuetek :)

Przypominamy,że Ogród Zoologiczny cały czas jest czynny od godziny 10.00 do 18.00! Odwiedzajcie nas, róbcie dużo zdjęć i przysyłajcie je do nas ;-) Najciekawsze zamieścimy na naszym fanpage'u :) A jeśli dziś lub w niedzielę z chmur pokropi deszcz pamiętajcie, że w deszczową pogodę możecie oglądać ZOO SAFARI BORYSEW z okien ZOO-Kolejek.

Ten rok przyniósł wiele pozytywnych zmian w ZOO SAFARI BORYSEW! Oddaliśmy do użytku kilka nowych wybiegów. Nasz Ogród Zoologiczny liczy obecnie 26 ha powierzchni, a mieszka w nim już 600 osobników 90 gatunków! M.in. urodzone w tym roku kolejne białe lwy i tygrysy, dzięki którym populacja tych dzikich kotów powiększyła się aż o 15% - tylko dzięki staraniom ZOO SAFARI BORYSEW.

 Gorąco zapraszamy – odwiedźcie nas w najbliższych dniach :) W sezonie jesiennym ZOO czynne jest codziennie od 10:00 do 18:00."

Czy słyszeliście wcześniej o tym święcie? Ustanowione zostało po to, aby przypominać o tym ważnym dokumencie, w którym zagwarantowane są prawa dla czworonożnych i skrzydlatych towarzyszy człowieka, ale także dla zwierząt, które żyją na wolności. Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt co roku wymieniany jest w kalendarzu Ministerstwa Środowiska.

Podkategorie

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.