pozyczki online

 

Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Ankieta

Skad dowiedziałeś się o ZOO SAFARI BORYSEW?

Mapa ZOO

 

 

Polecamy

 

Image not available

Kilka dni temu jeden z naszych białych lwów, Leo tak bardzo rozbrykał się podczas zabawy, że nieopatrznie uderzył głową w drzewo. Opiekunowie natychmiast zatroszczyli się o dokładne zbadanie Waszego ulubieńca i skontaktowali się z wrocławskim Uniwersytetem Przyrodniczym. Leo został tam przewieziony na rezonans magnetyczny. Dziś biały lew czuje się już dużo lepiej i wraca do zdrowia. Będziemy relacjonować Wam na bieżąco, co u niego słychać :)

Konkurs na imiona potrwa do piątku. Ogłoszenie wyników zobaczycie w "Pytaniu na śniadanie" w TVP 2. Do wygrania są odwiedziny u małych lwiątek i tygrysków - zwycięzcy będą mogli podejść do ich boksów oraz oczywiście zwiedzić ZOO SAFARI BORYSEW. Nagrody przewidziane zostały aż dla 7 osób! Maluchy urodzone w ZOO można oglądać także przez kamerę on-line: http://bialylewsahim.click2stream.com/  http://tygryski-zoo-safari.click2stream.com/

Międzynarodowy Dzień Zwierząt jednoczy wszystkich miłośników fauny na całym świecie. dlaczego obchodzimy go akurat 4 października? Taka data wybrana została ze względu na przypadające tego dnia wspomnienie św. Franciszka, który jest postacią bardzo mocno kojarzoną ze światem przyrody. Czego życzycie mieszkańcom ZOO w ich Dniu?

Podkategorie

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

ZOO SAFARI BORYSEW to miejsce niezwykle chętnie odwiedzane także przez osoby znane ze świata telewizji i pierwszych stron gazet. Wielokrotnie gościły u nas gwiazdy muzyki, dziennikarze, aktorzy, politycy i inne znane osobistości. Zobaczcie pamiątkową galerię z tych wyjątkowych spotkań:

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.