pozyczki online

 

Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Mapa ZOO

 

 

Polecamy

 

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

Białe tygryski bengalskie rodziły się w ZOO SAFARI BORYSEW już kilkakrotnie. Ale 21 marca 2017 roku, czyli przedwczoraj, dokładnie w pierwszy dzień wiosny, przyszło na świat absolutnie niezwykłe rodzeństwo.

W zeszłym tygodniu urodził się u nas mundżak chiński :) Dziś mogliśmy już zbliżyć się do matki i młodego na tyle, by zrobić im te urocze zdjęcia. Maluch nie był szczególnie zainteresowany obiektywem. Jak widać, miał duuużo ważniejsze sprawy na głowie :D

Wczoraj powiedzieliśmy o antylopie, dziś czas na cztery urocze, maleńkie szczeniaczki. Poznajecie? To dingo! Rok temu podobne narodziny przeżywaliśmy na początku grudnia, tym razem – tuż przed sylwestrem. Spójrzcie na te kochane maleństwa <3

Tuż przed sylwestrem w naszym Ogrodzie Zoologicznym przyszły na świat aż dwa mioty maluchów :) Każdy z nich zasługuje na osobny post, dlatego dziś powiemy Wam tylko o pierwszym. To mała antylopa eland - musimy się Wam przyznać, że podbiła nasze serca!