pozyczki online

 

Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Mapa ZOO

 

 

Polecamy

 

Akcelerator EmocjiW sezonie 2015 proponujemy Państwu niezapomniane emocje związane z wizytą w cinecoaster nowej generacji 5D. Widz podczas oglądania filmu czuje zapach, temperaturę, bryzę wody, powiew powietrza, bąbelki, smyranie po nogach, dotyk na plecach i w siedzisku, wibracje i zmianę pozycji, a do tego doskonałe nagłośnienie potęguje doznania.

Po prostu trzeba to zobaczyć i przeżyć bo trudno sobie to wyobrazić.

Po zakończonym zwiedzaniu ZOO Safari Borysew w województwie łódzkim, gdy jakieś zwierzę szczególnie utknie Ci w pamięci i uznasz, że chciałbyś mieć je w domu, zajrzyj do naszego sklepiku z pamiątkami, mieszczącego się tuż przy wejściu do Ogrodu Zoologicznego. 

Znajdziesz tutaj pluszowe zwierzęta, począwszy od lwów, tygrysów, lemurów, węży, krokodyli, koników, kończąc na ptakach. Pluszowe dzikie zwierzęta to nie jedyne proponowane przez nas pamiątki. W Safari Parku kupić możesz również breloki, smycze, widokówki, ekologiczne torby oraz koszulki z logiem ZOO Safari. 

Ponadto warto zajrzeć do sklepiku w gorące dni aby zakupić schłodzony napój bądź loda. Gdy dopadnie Cie mały głód skusisz się na pewno na przekąskę pod postacią paluszków lub słodkiego batona.

Sklepik ZOO

W Zoo Safari w województwie łódzkim, zadbaliśmy również oto abyście Państwo w miłej scenerii, oszklonego Grill Baru z widokiem na Ogród Zoologiczny, mogli zjeść pyszny świeży posiłek. Serwowane przez ZOO Safari Dania są zawsze przygotowywane, od podstaw u nas, zawsze ze świeżych i regionalnych produktów. 

Na przestrzeni pięciu lat, przeprowadziliśmy wiele ankiet, odnośnie menu w Grill Barze, na podstawie których jest ono dopasowane według Państwa oczekiwań. W sezonie 2014 nie szczędziliście Państwo pochwał w ankietach pod adresem naszej kuchni, co bardzo nasz cieszy. 

Organizujemy również przyjęcia okolicznościowe: imprezy firmowe, jubileusze, imieniny i inne, wówczas menu ustalane jest indywidualnie z Szefem Kuchni. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do Grill Baru w Ogrodzie Zoologicznym.

Grill Bar w ZOO

Grill Bar w ZOO

Grill Bar w ZOO

 

Przejażdżki na kucykachJak wiemy z wieloletnich obserwacji kuce szetlandzkie charakteryzują się łagodnym usposobieniem, co sprawia, że można na nich wozić dzieci. 

Proponowane przez nas przejażdżki na kucach odbywają się zawsze w asekuracji pracownika Ogrodu Zoologicznego. Jest to wspaniała rozrywka dla dzieci i dorosłych.

Koszt przejazdu na kucyku - 5 zł

ZOO Kolejki

ZOO Kolejki

 Od początku sezonu 2012 Ogród Zoo Safari Borysew w województwie łódzkim można zwiedzać z pokładu ZooKolejki, która zabiera jednorazowo 50 osób. Przejażdżka umożliwi Państwu obserwację zwierząt dzikich nawet w czasie niesprzyjających warunków atmosferycznych, a obecność przewodnika zapewni interesujący komentarz dotyczący oglądanych właśnie gatunków dzikich zwierząt. Poznają Państwo nie tylko ich nazwy i zwyczaje, ale wiele zabawnych anegdotek z życia naszego Ogrodu Zoologicznego.

Koszt przejazdu ZooKolejką wynosi 6 zł od osoby
(dzieci do 2 roku życia - przejazd bezpłatny).

Koszt przejazdu ZooKolejką dla grup zorganizowanych wynosi 5 zł od osoby.

W RAZIE DESZCZU ZOOKOLEJKA GRATIS!!!

Pierwszeństwo do przejazdu kolejką mają grupy zorganizowane, które ją wcześniej zarezerwowały!!!

Mini ZOOKolejną atrakcją Safari ZOO jest Zwierzyniec - Mini Zoo, które stworzone zostało z myślą o najmłodszych. 

W założeniu chcieliśmy odpowiedzieć na naturalną u dzieci potrzebę bliskości, dać im możliwość zabawy z czworonożnymi przyjaciółmi. W tym celu dokonano wyboru spośród wyjątkowo łagodnych i cierpliwych zwierząt, które chętnie pozwalają się głaskać, dotykać i karmić. W naszym ZOO Safari są króliki, kózki miniaturki, owieczki kameruńskie , alpaki, świnki wietnamskie i osiołki. 

Figlarnia

Figlarnia – magiczna kraina wyzwań - od 2012 roku znajduje się w Kompleksie Namiotów Sferycznych. Miejsce to o powierzchni 1 000 m2 zachęca do różnorodnej aktywności, nie ograniczając dziecięcej fantazji i ekspresji. Dzieci mogą zmierzyć się tutaj z siedmio i dziewięciometrową zjeżdżalnią, zanurkować w basenie z piłeczkami, przejść przez pełną zaskakujących niespodzianek dmuchaną gąsienicę oraz wspiąć się na olbrzymiego Żółwia. Zabawa odbywa się zawsze pod okiem pracownika ogrodu zoologicznego. Dbamy o to by wszystkie dostępne dzieciom rodzaje aktywności były bezpieczne.