Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Mapa ZOO

 

 

Polecamy

 

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

ZOO safariW piątek, 22 sierpnia w Restauracji L’arc Varsovie w Warszawie odbyła się konferencja prasowa tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu dla modelek Schwarzkopf The Look Of The Year 2014, którego jesteśmy sponsorem! W wydarzeniu wzięły udział wszystkie uczestniczki konkursu oraz gwiazdy finałowej imprezy, która odbędzie się w piątek 29 sierpnia. W konferencji uczestniczył również Właściciel Ogrodu Zoologicznego Zoo Safari Borysew Pan Andrzej Pabich wraz z rodziną.

Atrakcje ZOO safariW pierwszy dzień kwietnia wzięliśmy udział w Zgierskim Spotkaniu Wielkanocnym. Pomimo niesprzyjającej pogody, organizator imprezy – Urząd Miasta – zorganizował szereg atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla starszej grupy uczestników. Jedną z największych była możliwość spotkania się oko w oko z przedstawicielami naszego zoo. Wokół Zwierzyńca bezustannie gromadzili się widzowie.