Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

Wczoraj powiedzieliśmy o antylopie, dziś czas na cztery urocze, maleńkie szczeniaczki. Poznajecie? To dingo! Rok temu podobne narodziny przeżywaliśmy na początku grudnia, tym razem – tuż przed sylwestrem. Spójrzcie na te kochane maleństwa <3

Tuż przed sylwestrem w naszym Ogrodzie Zoologicznym przyszły na świat aż dwa mioty maluchów :) Każdy z nich zasługuje na osobny post, dlatego dziś powiemy Wam tylko o pierwszym. To mała antylopa eland - musimy się Wam przyznać, że podbiła nasze serca!

Dzisiejsza noc w ZOO SAFARI BORYSEW była niezwykle radosna! Urodziła się u nas owieczka somalijska i... Nazwę drugiego maleństwa zdradzimy Wam jutro ;) Dziś całą uwagę koncentrujemy na owieczce. Ubarwienie, widoczne na zdjęciach (biały tułów i nogi oraz czarna głowa) to charakterystyczna cecha przedstawicieli tej rasy. Spójrzcie, jakie urocze jest to maleństwo!!!