pozyczki online

 

Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Mapa ZOO

 

 

Polecamy

 

Poznajcie najmłodszych mieszkańców ZOO. Te maluchy urodziły się w Borysewie, a nasz Ogród Zoologiczny jest jedynym domem, który znają. Fakt, że dzikie zwierzęta rozmnażają się w ZOO SAFARI BORYSEW tak licznie, jest najlepszym dowodem na to, jak dobrze i bezpiecznie czują się u nas.

Tuż przed sylwestrem w naszym Ogrodzie Zoologicznym przyszły na świat aż dwa mioty maluchów :) Każdy z nich zasługuje na osobny post, dlatego dziś powiemy Wam tylko o pierwszym. To mała antylopa eland - musimy się Wam przyznać, że podbiła nasze serca!

Dzisiejsza noc w ZOO SAFARI BORYSEW była niezwykle radosna! Urodziła się u nas owieczka somalijska i... Nazwę drugiego maleństwa zdradzimy Wam jutro ;) Dziś całą uwagę koncentrujemy na owieczce. Ubarwienie, widoczne na zdjęciach (biały tułów i nogi oraz czarna głowa) to charakterystyczna cecha przedstawicieli tej rasy. Spójrzcie, jakie urocze jest to maleństwo!!!

Tytuł największego słodziaka oddajemy dziś świnkom wietnamskim. 22 listopada na świat przyszło sześć maleńkich świnek, które z miejsca skradły nasze serca <3 , mamy nadzieję, że Wasze również!!!

Maleńka antylopa kob liczi, którą widzicie na zdjęciach przyszła na świat w ubiegłym tygodniu i ... już radośnie biega z resztą stada. Jeśli macie ochotę zobaczyć ją na żywo - zapraszamy od 10.00 do 18.00.