Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Mapa ZOO

 

 

Polecamy

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.

Mini ZOOSiedem lat temu, we wrześniu ZOO SAFARI BORYSEW zaproszone zostało na piknik z okazji pożegnania lata. Impreza organizowana była w Łodzi. Oczywiście skorzystaliśmy z zaproszenia i przy okazji zaznajomiliśmy mieszkańców tego miasta z naszym Ogrodem Zoologicznym oraz wybranymi mieszkańcami mini zoo, których zabraliśmy na ten wyjazd. Była także okazja do przejażdżek na jednym z naszych kucyków :)

Mini Zoo...i przypominamy sobie, co robiliśmy wtedy w wakacje :) Ekipa ZOO SAFARI BORYSEW udała się wówczas (z „delegacją” w postaci mini-ZOO) na gościnne występy podczas imprezy w Bartoszewiczach. Bardzo chętnie udzielamy się podczas takich wydarzeń – tym bardziej, że zabieramy na nie zwierzęta, które uwielbiają kontakt z ludźmi – zwłaszcza z dziećmi. Zobaczcie pamiątkową galerię z wyjazdu w 2010 roku :)

Założyciel ZOO SAFARI BORYSEWW lipcu 2014 roku p. Andrzej Pabich otrzymał nominację magazynu „Osobowości i sukcesy” do tytułu „Osobowość roku 2014”. To zaszczytne wyróżnienie było wstępem do plebiscytu, który trwał przez całe wakacje i zakończył się we wrześniu 2014 r. Tuż po ogłoszeniu nominacji, na łamach magazynu „Osobowości sukcesy” ukazał się duży artykuł, prezentujący postać p. Andrzeja Pabicha i jego działalność biznesową.

Urodziny ZOO SAFARI BORYSEWWielka, wspaniała impreza z okazji kolejnych Urodzin ZOO SAFARI BORYSEW w tym roku dopiero przed nami! Dlatego już teraz powspominajcie, jak świętowaliśmy w poprzednich latach. Mnóstwo atrakcji, pokazy rycerskie, sokolnicze, konkursy, gry, a na zakończenie – wspaniały tort... Coś wspaniałego – i mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Zobaczcie galerię z poprzednich lat i już teraz szykujcie się, by przyjechać na najbliższą imprezę urodzinową safari w Borysewie! 

Wydarzenia w ZOO SAFARI BORYSEWZOO SAFARI BORYSEW wielokrotnie współpracowało przy organizacji różnych konkursów piękności. Dwa lata temu nasz Ogród Zoologiczny odwiedziły piękne uczestniczki konkursu ogłoszonego przez znaną markę Schwarzkopf. Z pewnością dla modelek zestresowanych udziałem w rywalizacji pobyt w ZOO był wymarzonym odpoczynkiem. Zresztą... zobaczcie sami :)